Користь від лікування бджолиною отрутою

Лікування бджолиною отрутою

 

 

Якщо мед продукт недешевий, то бджолина отрута тим паче, причому у всіх сенсах.

Процес виробництва отрути досить трудомісткий і дорогий, але і в медицині він безцінний.

Уже в Стародавньому Єгипті, Греції, Китаї та Індії бджолина отрута використовувався як лікувальний засіб, а сучасні медики з'ясували: терапія апитоксином найбільш ефективна при хворобах периферійної нервової системи (радикулітах, невритах, невралгіях), суглобів, а також при ревматизмі.

Не дивно, адже бджолина отрута покращує мікроциркуляцію крові; має виражену знеболюючу, протисудомну, протинабрякову, розсмоктуючу дію; нормалізує обмін речовин у тканинах.

Звичайно, це не рекомендація завести пасіку, з вас достатньо і городу!

Тим більше що видобути і переробити бджолину отруту можна лише в лабораторних умовах.

В цілях профілактики і лікування захворювань опорно-рухового апарату застосовуються протизапальні мазі, які місцево підвищують температуру «страдальческого» ділянки.

Тканини розігріваються, поліпшується кровообіг, минає біль і скутість у рухах.

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---