Новини Заставни

Вчора 12 серпня о 20:57 у центрі міста Заставна на перехресті вулиці Незалежності та вул. Данила Галицького  трапилась дорожньо транспортна пригода.

 Подивіться на ці квіти, здається, що вони уповільнюють час осені…

Просимо, спільно з депутатським корпусом і міським головою Радишем В.Й., вирішити проблеми які створює жителям нашої вулиці занедбаний ставок прилеглий до наших домогосподарств.

Заставнівський район сьогодні

Уже третій рік поспіль прихожани храмів Чернівецько-Буковинської єпархії Української православної церкви Київського патріархату йдуть хресним ходом до монастиря, спорудженого на обителі Першого ...

16 серпня 2018 року відбулось чергове засідання клубу «Для тих, кому за…» з цільовою аудиторією безробітних старше 50 років (9 осіб).

Окрасою Заставнівського району є Свято-Преображенський монастир у с.Васловівці, споруджений на садибі першого митрополита Буковини і Далмації Євгена Гакмана.

Новини чернівецької області

Сьогодні, 15 серпня патрулюючи терена Буковини активісти ГО «УНІА», а саме, мобільна знімальна група журналістів інтернет видання «Буковина Онлайн», проїзджали селом Лашківка Кіцманського району, де ...

З наближенням опалювального сезону все більше роботодавців звертається до філій обласного центру зайнятості  для укомплектування штату кваліфікованими працівниками, зокрема операторами котелень. 

У першому півріччі цього року у Чернівецькій області 24 безробітних долучилися до громадських та тимчасових робіт щодо інформування населення про можливість отримання субсидій за спрощеною процедурою ...

Нови України

На Львівщині сталася смертельна ДТП між селами Чижків та Куровичі.

Невідомий зламав лікарю швидкої допомоги щелепу, бо той не захотів давати потрібний йому медичний препарат.

22 червня близько 20 год патрульні отримали терміновий виклик про спробу самогубства. Зі слів заявниці, чоловік погрожував накласти на себе руки і пішов з дому в невідомому напрямку.

Цікаві новини та поради

Літо – чудовий час для того, щоб продемонструвати хорошу фігуру, але і зіпсувати її влітку набагато простіше, ніж у будь-який час року. Ось головні «літні» вороги фігури.

Свіжі фрукти містять велику кількість вітамінів, необхідних живому організму. У літній період треба користуватися цими перевагами і вживати їх у їжу в достатній кількості.

Запалення суглобів супроводжується порушенням їх функції і сильним болем, яка досить часто важко переноситься, жевріє ні вдень, ні вночі, посилюється при фізичному навантаженні. Суглоби набрякають, ...

Hide Main content block

Свіжі новини Заставни та Заставнівського району - Заставна Cьогодні

Top