Новини Заставни

«Життєдіяльність кожного народу визначається ступенем його духовності. Зникає духовність – зникає народ», – зазначає наш земляк, доктор фізико-математичних наук В.А. Шендеровський.
Мудрі слова!

9 листопада, поліцейські виявили дівчину-підлітка, яку рідні розшукували кілька днів у Тернопільській області.

«КРИЛА УКРАЇНИ» ЄДНАЛИ ЗАСТАВНІВСЬКИХ ПРОСВІТЯН

Шануймо рідне слово в собі й себе у слові — одне з найпоширеніших гасел українських просвітян.

Заставнівський район сьогодні

Згідно із законом міські ради дають команду включати тепло після того, як 3 доби поспіль на вулиці тримається температура менше 8 градусів тепла.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, щиро вітаю вас зі святом! У цей день ми поздоровляємо всіх тих, хто відроджує, зберігає та збагачує духовні скарби нашого краю, дбає про ...

У Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості з 20 вересня 2018 року розпочала діяльність інтерактивна профорієнтаційна студія «УНІСОН».

Новини чернівецької області

8 листопада 2018 року в Чернівецькій міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся осінній ярмарок вакансій. Його організувала служба зайнятості для бухгалтерів, економістів, ...

Проведення багатолюдного народного віча 3 листопада 1918 року  стало яскравим прикладом споконвічного прагнення буковинців до соборності українських земель.
 
Ухвала Буковинського народного віча ...

Перший заступник голови обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Василь Мельник поінформував ЗМІ про позицію партії щодо підвищення ціни на газ, яка відбулася минулого тижня.

Нови України

У Кременчуці, що на Полтавщині, вибухнула автівка. Сталося це напередодні рано вранці. Найімовірніше, трагедію спричинив кисневий балон для зварювання у машині.

Рідня гонщика Олега Семиренко оперативно підчищає докази, видаляючи його акаунти і відео.

На Львівщині сталася смертельна ДТП між селами Чижків та Куровичі.

Цікаві новини та поради

Для каждой женщины кухня это место где она может творить свои кулинарные шедевры.

Но для того чтобы время провождения на кухне было комфортным каждая хозяйка обустраивает ее именно так чтобы все ...

Существует прекрасный альтернативный вариант, который даёт возможность совмещать в одном приборе два вида камина – дверцы с механизмом поднятия вверх.

Столкнуться с проблемой нехватки денежных средств на покупку техники или же одежды, оплату других расходов, может каждый.

Hide Main content block

Свіжі новини Заставни та Заставнівського району - Заставна Cьогодні

Top