Я, Ткач Алла Василівна - кандидатка в бюлетні до Чернівецької обласної ради під номером 7 та в бюлетні до Чернівецької районної ради під номером 8

 

Я, Ткач Алла Василівна -  кандидатка в бюлетні до Чернівецької обласної ради під номером 7 та в бюлетні до Чернівецької районної ради під номером 8 презентую Вам свою передвиборчу програму.

 Шановні виборці вже 25 жовтня кожний з нас зробить свій вибір. Ми обиратимемо місцеву владу на наступних 5 років. 
 Я щиро сподіваюсь на Вашу підтримку. Кожний голос за мою кандидатуру - це виявлення довіри до мене та делегування мені повноважень.
Я дійсно хочу у найближчому майбутньому бачити позитивні зміни у нашому окрузі та докласти всіх зусиль для того, щоб так воно і було.
Я хочу зберегти те, що на сьогоднішній день ми маємо та зробити все можливе для того, щоб покращити те, що давно потребує уваги, те що зробить наше з Вами життя комфортнішим.
Я вважаю, що наш округ досить перспективний та не повинен пасти задніх, а навпаки - бути прикладом та лідером.
 
 Хто знайомий зі мною особисто, знає, що я людина слова. Якщо я щось обіцяю - я виконаю свою обіцянку, адже людина, яка не має слова - не має нічого: ні принципів, ні совісті, ні порядності. 
Прошу Вашої підтримки та обіцяю Вас не підвести!!!
Публікація записів у блогах "Заставна Сьогодні" є безкоштовною та доступною авторам, які проживають або працюють на території Заставнівщини.
Сайт "Заставна Сьогодні" є соціальною платформою Заставнівського району, блоги якої призначені виключно для спілкування авторів з читачами на регіональні теми, місцевий політикум, вибори, проблеми регіону то що. Відповідальність за зміст таких публікацій несуть автори.
Рішенням ГО "УНІА" яка є співзасновником соціальної платформи "Заставна Сьогодні", дозволена безкоштовна передвиборча агітація без партійної символіки (разово), публікації власних автобіографій та передвиборчих програм, з метою ознайомлення виборців з кандидатами на посади голів та депутатів місцевих рад.
Редакція сайту, залишає за собою право видаляти публікації які містять неправдиву інформацію, або тексти які опубліковані не ідентифікованими особами.


Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top