ПУБЛІЧНЕ ВИБАЧЕННЯ АНАТОЛІЯ ДРОНЯ

 

У мене, як напевно, у кожної людини є випадки та моменти у житті, про які не тільки соромно згадувати, а хочеться повернути життя назад, щоб такого ніколи більше не допустити.

Таким випадком став мій ганебний вчинок 12 лютого, який допустив по відношенню до бригади медиків невідкладної допомоги.

Усвідомлюючи все накоєне і те, що і як я говорив, висловлюю свої щирі публічні вибачення перед усіма медичними працівниками, чию професійну і людську гідність зачепив.

Запевнюю, що завжди ставився і ставлюсь до працівників галузі охорони здоров'я з великою повагою та вдячністю. Шаную вашу працю!

Також прошу вибачення перед друзями, рідними та близькими за те, що поставив усіх вас під негативний емоційний удар.

Коментарі та відгуки у соціальних мережах дали мені можливість зробити переоцінку своїм діям, вчинкам, словам.

Сподіваюся, що мій негативний досвід і його наслідки когось вбережуть від подібного.

З повагою та вибаченнями, Анатолій Дронь

Публікація записів у блогах "Заставна Сьогодні" є безкоштовною та доступною авторам, які проживають або працюють на території Заставнівщини.
Сайт "Заставна Сьогодні" є соціальною платформою Заставнівського району, блоги якої призначені виключно для спілкування авторів з читачами на регіональні теми, місцевий політикум, вибори, проблеми регіону то що. Відповідальність за зміст таких публікацій несуть автори.
Рішенням ГО "УНІА" яка є співзасновником соціальної платформи "Заставна Сьогодні", дозволена безкоштовна передвиборча агітація без партійної символіки (разово), публікації власних автобіографій та передвиборчих програм, з метою ознайомлення виборців з кандидатами на посади голів та депутатів місцевих рад.
Редакція сайту, залишає за собою право видаляти публікації які містять неправдиву інформацію, або тексти які опубліковані не ідентифікованими особами.Top