Новини Заставни

14 листопада в Заставнівській музичній школі, відбувся академічний концерт вокального відділу.

Дітей вокального відділу представляли викладачі, Кучерява С.А та Богданюк М.Д

9 листопада відзначається День української писемності та мови. Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишено нам нашими попередниками – мові, що є душею нації, її ...

«Життєдіяльність кожного народу визначається ступенем його духовності. Зникає духовність – зникає народ», – зазначає наш земляк, доктор фізико-математичних наук В.А. Шендеровський.
Мудрі слова!

Заставнівський район сьогодні

Начальник відділу активної підтримки безробітних Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Максимчук Василь Васильович та начальник відділу взаємодії з роботодавцями ...

Згідно із законом міські ради дають команду включати тепло після того, як 3 доби поспіль на вулиці тримається температура менше 8 градусів тепла.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, щиро вітаю вас зі святом! У цей день ми поздоровляємо всіх тих, хто відроджує, зберігає та збагачує духовні скарби нашого краю, дбає про ...

Новини чернівецької області

8 листопада 2018 року в Чернівецькій міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся осінній ярмарок вакансій. Його організувала служба зайнятості для бухгалтерів, економістів, ...

Проведення багатолюдного народного віча 3 листопада 1918 року  стало яскравим прикладом споконвічного прагнення буковинців до соборності українських земель.
 
Ухвала Буковинського народного віча ...

Перший заступник голови обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Василь Мельник поінформував ЗМІ про позицію партії щодо підвищення ціни на газ, яка відбулася минулого тижня.

Нови України

Огромное обилие интернет магазинов запчастей FORD KUGA сбивает с толку.  Любой из них предлагает большое кол-во предлагаемых авто комплектующих.

У Кременчуці, що на Полтавщині, вибухнула автівка. Сталося це напередодні рано вранці. Найімовірніше, трагедію спричинив кисневий балон для зварювання у машині.

Рідня гонщика Олега Семиренко оперативно підчищає докази, видаляючи його акаунти і відео.

Цікаві новини та поради

Кожна жінка в світі мріє бути красивою і підтягнутою, все частіше ми чуємо про постійні дієти для того що б схуднути, фітнес тренування ну і звичайно медичне втручання для корекції тіла.

Сьогодні практично кожен житель України замислюється над тим як з комфортом пережити зиму і при цьому не отримувати захмарні рахунки на отоплювання.

Для каждой женщины кухня это место где она может творить свои кулинарные шедевры.

Но для того чтобы время провождения на кухне было комфортным каждая хозяйка обустраивает ее именно так чтобы все ...

Hide Main content block

Свіжі новини Заставни та Заставнівського району - Заставна Cьогодні

Top