На що варто звернути увагу при оренді автомобіля

 

На сьогоднішній день прокат авто це скоріше не розкіш, а дуже корисна послуга яка дозволяє не ганяти своє авто з міста в місто, а просто взяти на прокат чуже і тим самим не бити свою ластівку,

 або ж так є що власного авто ми не маємо, а робота потребує швидкого переміщення тут у пригоді стане прокат авто який можна замовити на сайті https://ukr-prokat.com/orenda-avto/chernivtsi.

Перед тим як радіти послузі варто все ж таки оглянути орендований автомобіль.

На що варто звертати увагу при оренді транспортного засобу?

Після вибору авто не поспішайте рушати з місця - потрібно перевірити, чи готовий залізний кінь до поїздки.

Ми склали короткий чек-лист, який допоможе перевірити основні вузли автомобіля.

Відкрийте капот і перевірте, що рівень всіх рідин знаходиться вище мінімуму: рівень масла у двигуні, рідина в бачку омивача, гальмівна рідина, антифриз або тосол (залежно від того, що ви використовуєте). Зверніть увагу: перевіряти рівень моторної оливи можна лише на холодному та не заведеному двигуні!

Перевірте, що на моторі немає патьоків. Закрийте капот і увімкніть ближнє світло фар – перевірте, чи горять фари та габарити.

Увімкніть аварійну сигналізацію та переконайтеся, що всі поворотники блимають.

Обійдіть автомобіль і подивіться, чи нема спущених покришок? Оптимально перевіряти тиск у шинах не рідше одного разу на 1-2 тижні, та візуально – перед кожною поїздкою.

Від'їхавши з місця стоянки, зверніть увагу - чи не залишилося на асфальті маслянистих плям? Якщо вони є - можливо, що пошкоджений якийсь зі шлангів і з нього витікає будь-яка рідина.

Намагайтеся не їздити на порожньому баку - оптимально тримати рівень палива не нижче половини бака.

Перевірте звуковий сигнал – він має працювати.

Перевірте роботу двірників, що очищають лобове скло.

Зазвичай добропорядний орендодавець перед тим як надавати авто в оренду сам здійснює подібну перевірку, але й орендарю варто тримати пильність, щоб уникнути навіть дрібних несправностей.

Також варто зауважити на сайті ukr-prokat.com існує великий асортимент автомобілів преміумкласу які можна орендувати за хорошими цінами та при цьому транспортні засоби ніби щойно із салону.

Комфортабельна автівка стане не тільки вашим тимчасовим помічником, але і статусною візитівкою в окремих обставинах.

Варто пам’ятати що чим на більший термін ви берете автівку, тим дешевше буде коштувати вона поденно, тож якщо ваше відрядження довготривале варто замислитись над орендою на весь термін.Top