Як правильно харчуватися в офісі?

 

Майже третину свого життя ми проводимо на роботі - ось, їж, і іноді спати. Харчування вчені зробили кілька простих рекомендацій, які допоможуть уникнути проблем зі здоров'ям, щоб не набрати вагу і зберегти бадьорість протягом всього дня.

 Перш за все, необхідно їсти 2-3 рази протягом усього робочого дня, але невеликими порціями. Організм набагато швидше справляється з невеликими порціями, що в свою чергу впливає на ваше здоров'я.

Роблячи свій раціон, відмовтеся від фаст-фуд, супи в пакетиках і локшина швидкого приготування. Також не варто зловживати барів, содова і закуски - вони містять багато цукру.

Використання борошна робить людину млявою, але зелений чай, навпаки, прекрасно тонізує тіло. Як для кави, цей напій у великій кількості негативно впливає на потенцію, тому що вона виводить з організму багато кальцію.

Офісні працівники, як правило, роблять розумову роботу. Тому вони корисні продукти, активізує мозок. Зокрема, ці продукти містять у собі Брюссельська капуста, риба, горіхи, коричневий рис, молочні продукти, сир і лимони, а також різні крупи.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top