Як вести себе в кабінеті керівника?

 

Пам'ятаєте рекламний ролик з дівчиною з посмішкою виходить з кабінету начальника та все його колеги зачарований з заздрістю дивлячись на неї і навіть після того, стверджуючи, що у неї сталеві нерви? Я думаю, що важко так себе вести?

  Ніяк! Ось декілька порад про те, як розмовляти з керівництвом, щоб залишитися на вершині.

Як би не хотілося сховатися за сімома замками від "фаворит" з голови, але іноді в процесі спілкування неминуче.

Ви повинні говорити спокійно, чемно, не підвищуючи тону, дотримуючись субординації, що не перетинайте кордону. Розмова повинна бути коротким, строго по темі, а не обговорювати особисті питання, якщо тільки ініціатором більш довірчі відносини так і не став лідером сам. Ви можете пожартувати, але якщо поставити відповідний тон для діалогу.

У тому випадку, коли бос викликав, щоб лаяти, треба не соватися, щоб визнати свою помилку і вибачитись. Буде незайвим обіцяють оперативно усунути пошкодження.

Спілкування з главою повинно бути на "ви", а не "ви", навіть якщо ви близькі друзі, то ви повинні дотримуватися етики спілкування, "ім'я контакту" і "ви".

Якщо голова на розмову в хамській, образливою, то перший час ви можете мовчати, але якщо цей спосіб спілкування зазвичай, ви в коректній формі сказати, що така поведінка є неприйнятною. Розвиток можливий за двома сценаріями: або ви будете звільнені (але я повинен бути засмучений?), Або голова буде знайти нову жертву.

Коли голова постійно принижує, створює нездоровий психологічний клімат в колективі та, в майбутньому, і інші члени команди починають собі дозволити. Не бійтеся залишити таку роботу. Ви гідні найкращого, що може запропонувати життя!

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top