Як вести себе в кабінеті керівника?

 

Пам'ятаєте рекламний ролик з дівчиною з посмішкою виходить з кабінету начальника та все його колеги зачарований з заздрістю дивлячись на неї і навіть після того, стверджуючи, що у неї сталеві нерви? Я думаю, що важко так себе вести?

  Ніяк! Ось декілька порад про те, як розмовляти з керівництвом, щоб залишитися на вершині.

Як би не хотілося сховатися за сімома замками від "фаворит" з голови, але іноді в процесі спілкування неминуче.

Ви повинні говорити спокійно, чемно, не підвищуючи тону, дотримуючись субординації, що не перетинайте кордону. Розмова повинна бути коротким, строго по темі, а не обговорювати особисті питання, якщо тільки ініціатором більш довірчі відносини так і не став лідером сам. Ви можете пожартувати, але якщо поставити відповідний тон для діалогу.

У тому випадку, коли бос викликав, щоб лаяти, треба не соватися, щоб визнати свою помилку і вибачитись. Буде незайвим обіцяють оперативно усунути пошкодження.

Спілкування з главою повинно бути на "ви", а не "ви", навіть якщо ви близькі друзі, то ви повинні дотримуватися етики спілкування, "ім'я контакту" і "ви".

Якщо голова на розмову в хамській, образливою, то перший час ви можете мовчати, але якщо цей спосіб спілкування зазвичай, ви в коректній формі сказати, що така поведінка є неприйнятною. Розвиток можливий за двома сценаріями: або ви будете звільнені (але я повинен бути засмучений?), Або голова буде знайти нову жертву.

Коли голова постійно принижує, створює нездоровий психологічний клімат в колективі та, в майбутньому, і інші члени команди починають собі дозволити. Не бійтеся залишити таку роботу. Ви гідні найкращого, що може запропонувати життя!

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top