Як перестати бути бідним?

 

Бажання розбагатіти, стати краще, досягти успіху в житті-це нормальне бажання для людини. Однак, буває і так, що бажання мати багато грошей притулку часто підстерігають невдачі.

 Як перестати бути бідним, неухильно підвищуючи власний добробут

1. Вести облік то, що у вас вже є. Корисно знати, на яку суму як для існуючих, так і непередбачених витрат. Майте на увазі, вартість майна - нерухомості, автомобіля (якщо такі є), цінності - ювелірні вироби, одиниць колекції.
2. Безумовно, вкладати гроші в прибуткові проекти, що, принаймні, деякі столиці були збільшені, "працював" для вас. Безнадійний тільки витрачати гроші на невідкладні потреби.
3. Не економте на покупці хорошого, нехай і дорогі речі. Привабливо низькими цінами товари часто призводить до непотрібних витрат. Критерієм вибору повинно бути якість, яке є синонімом довговічності.
4. Спробувати щось купувати, уникнути посередників. Реальна ціна, як правило, тільки виробник. Чи не "плавати" в барвистий пакет або відомий бренд.
5. Коли продають щось, запропонувати додаткові обов'язкові послуги, відповідно, шляхом включення їх у вартість. Бути в курсі потреб покупця, використовуючи гнучку систему знижок і заохочень.
6. Мета-працювати на себе, щоб отримати нагороду саме за свою власну роботу, не віддаючи левову частку прибутку господареві, який завжди буде прагнути дешево купити вашу роботу.

Застосуйте ці прості принципи на практиці, що бідність зникла з вашого життя.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top