Візитна картка та всі її переваги

 

На сьогоднішні час в поліграфії це дуже популярна послуга немає жодної такої пристойної організації, яка б не мала свою візитну картку.

 Їх виготовляють сотнями, а то й тисячами штук, але найкращий спосіб виробництва візитки цифровий друк.

 Візитка це один з носіїв особистої інформації компанії або зокрема одну людину, яка допомагає клієнту зв'язатися або знайти ту чи іншу компанію.

Візитна картка може бути виготовлена з паперу, дерева, фотопаперу (найчастіше), метала. Крім назви, і особистих даних на ній зображений часто і логотип або герб організації. Всі візитки діляться на три типи корпоративні, особисті, ділові.

Особиста візитка призначена для людини, який при знайомстві залишає свій номер телефону. Картка дуже часто містить лише прізвище, ім'я, та телефон оформляється виключно за бажанням замовника.

Візитна картка «Корпоративна» часто не містить прізвищ і імен у ній тільки йде перерахування послуг які надає компанія і контактні дані якими є телефон, електронна пошта, сайт, адреса. Часто візитку роблять під стиль корпорації, на зворотному боці навіть може бути карта з покажчиками проїзду до місця знаходження.

Візитна картка ділова часто використовується при особистих послугах одну людину, вручається при зустрічах переговорах зі споживачами або клієнтами. Проводиться для того що б клієнт міг зателефонувати і повідомити про плани, наміри і при потребі замовити ту чи іншу послугу.

Візитна картка це ще один носій реклами який пропонують тільки тим клієнтам яких це дійсно цікавить.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top