Як заробити тріщини на стелі
Навіть при самому якісному ремонті в квартирі, через певний час його доведеться оновлювати.
В основному погіршується зовнішній вигляд стелі: фарба жовтіє від часу, і на стелі можуть утворитися непомітні тріщини. Поява тріщин на стелі — часто наслідок неправильного монтажу гіпсокартону, або наявність стику бетонних плит.
Вибір матеріалу
Так як же закрити тріщини на стелі? Для боротьби з ними відмінно підійде спеціальний матеріал: малярний стеклохолст, часто його ще називають «павутинкою». Це водо і вогнестійкий, нешкідливий рулонний матеріал, зроблений з пресованих Матеріал для закладення трещинстекловолоконных ниток.
Може мати різну щільність від 25 до 50гр. на м2., добре пропускає пару і повітря, що запобігає можливе появі цвілі або грибка. Склохолст володіє чудовим армуючим властивістю, зміцнює та запобігає появі нових тріщин на стінах і стелях, витримує багаторазове перефарбування.
Вибір клею
Велике значення для якісного ремонту тріщин на стелі, має вибір клею, на який і буде клеїтися стеклохолст. Хороший клей повинен володіти водостійкістю й не жовтіти з часом, перешкоджати появі зморшок і міхурів при наклейці «павутинки». Краще не економити і придбати клею відомих і перевірених фірм: Quelyd, Metylan або Bostik.
Наклеювання склополотна
Спочатку, поверхня стелі необхідно прогрунтувати розведеним водою клеєм. Клей розбавляється водою приблизно на 30% від нормальної консистенції, точне значення вказується виробником на упаковці. Після висихання наносимо пензликом або валиком нерозбавлений клей, на який і приклеюємо стеклохолст притискаючи і прокочуючи його валиком з клеєм.
Склохолст можна використовувати невеликими фрагментами або повністю обклеїти їм стелю, запобігаючи і маскуючи поява нових тріщин. Після висихання стеклохолст можна прошпаклювати фінішної акрилової шпаклівкою для досягнення більш якісної поверхні. Потім шпаклівку шліфують дрібним наждачним папером, і стеля можна фарбувати, не боячись появи нових тріщин.