Зручність та довговічність використання виробів з якісними комплектуючими

 

Зручність та довговічність використання виробів з якісними комплектуючими

Будь-який охайний хазяїн мріє про гарну садибу та її «обличчя». Звичайно, це ворота – конструкція, яка забезпечує зручний в’їзд та виїзд з території, надійно захищаючий її від сторонніх очей та відвідувачів.

Компанія “Rolling Hi – Tech” пропонує якісні комплектуючі для відкатних воріт оптом та в роздріб. У нас ви знайдете не тільки фурнітуру, а й металеву фільонку власного виробництва для створення надзвичайно модного та красивого полотна воріт.

Як стати власником якісного ексклюзиву

Наша компанія допоможе вам винайти або доповнити стиль садиби за допомогою відкатних воріт. Ми пропонуємо комплекти для систем вагою від 300 кг. Для важких конструкцій існують посилені набори від 500 до 1200 кг. Основними складовими відкатних воріт є:

  • роликові опори. Не варто заощаджувати, якщо інтенсивність відкривання конструкції передбачається достатньо щільною – кілька разів на добу – обирайте металеві ролики. В інших випадках (на дачах тощо) впораються пластикові. Якісний підшипник також відіграє важливу роль у формуванні показників довговічності виробу;

  • направляюча консоль, виготовлена зі сталі товщиною 1,5 мм. Посилена товщина забезпечить необхідну жорсткість та довгий строк служби відкатних воріт без ремонтів та замін їхніх елементів;

  • верхній та нижній уловлювачі та обмежувачі;

  • накатний ролик із захисною кришкою;

  • регулювальні пластини.

Ви також можете придбати необхідну для реалізації автоматичних відкатних воріт фурнітуру.

Наше підприємство має одинадцять років виробничого стажу, тому впевнено дає п’ятирічну гарантію на свою продукцію, перевірену часом та досвідом. Тільки якісні матеріали та фурнітура збережуть ваші нерви, сили, час та гроші.

Від чого залежить успіх ваших починань

Зробивши один телефонний дзвінок або лишивши заявку на сайті, можете бути впевненими у правильності вашого вибору компанії-продавця, адже ми пропонуємо:

  • багатий асортимент комплектуючих для різних вихідних умов;

  • якісну металеву фільонку для створення естетичного виду полотна воріт;

  • безкоштовні поради та консультації;

  • необхідні кресленики, інструкції, схеми та інші матеріали для власноручного монтажу відкатних воріт;

  • доставку по країні.

Отже успішна реалізація задумки – кваліфікована допомога професіоналів без зайвих втрат, переплат та втраченого часу.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top