Робимо євроремонт в будинку

 

Дивне, але звичне поняття «євроремонт квартир» міцно влаштувалося в нашому житті в 90-і роки.

 Ми вже давно зрозуміли, що насправді цей термін поширений тільки на території колишнього СРСР, тоді як в Європі ніякого євроремонту офісів і квартир ніколи не існувало, проте продовжуємо триматися за слова, вкладаючи в них цілком певний сенс.

Отже, що ж таке євроремонт квартир і офісів? По-перше, це певний рівень якості використовуваних оздоблювальних матеріалів. По-друге, найчастіше це перепланування квартири, коли кухня або передпокій об'єднуються з вітальні, утворюючи щось на зразок студії, втім цілком можна такий ремонт назвати ремонт квартири під ключ.

По-третє, цей пристрій теплих підлог, монтаж підвісних стель, заміна звичайних рам склопакетами і т.д. На сьогоднішній день євроремонт квартир і офісів в Санкт-Петербурзі пропонується настільки часто, що здається, що поняття звичайного ремонту якось витиснути з нашого життя.

З'явилися навіть народні умільці, які беруться зробити євроремонт квартири своїми руками, що в принципі не зовсім сумісне з передбачуваним високою якістю всіх проведених робіт.

Комплекс ремонтних робіт, який прийнято називати євроремонтом квартир або офісів, в Спб пропонують багато компаній, причому ціни у багатьох цілком прийнятні. Є й безліч приватних бригад, що пропонують ремонт квартир, їх обробку, євроремонт офісів, але вартість послуг даних фахівців може в кінцевому підсумку виявитися навіть вище, ніж у офіційних підрядників.

Безумовно, остаточна вартість євроремонту квартири буде залежати від обраних матеріалів, обсягу робіт та їх складності, кількості задіяних фахівців і т.д.

Якщо ж коштів не вистачає, можна все роботи проводити поступово, у міру накопичення потрібних сум: наприклад, зробити євроремонт кухні або кімнати, потім - передпокої або спальні і т.д.

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top