Як самостійно втановити унітаз в ванній кімнаті

 

Установка унітазу своїми руками здійснюється двома простими способами, про які ми детально розповімо в даній статті.

Новий унітаз буде фіксовуватися за допомогою особливих шурупів, що закручуються в пластмасові дюбелі. Щоб шурупи не розривалися, потрібно підкласти під їх головки гумові шайби.

Необхідно підібрати правильний унітаз, який підійде до отворів на підлозі. Але іноді трапляється так, що бажаний унітаз не підходить під ці отвори.

Тоді потрібно взяти електродриль зі спеціальним победітовим свердлом по бетону, і просвердлити нові необхідні отвори на підлозі для нового унітазу.

Другий спосіб установки унітазу - приклеюємо унітаз до підлоги за допомогою епоксидного клею. Необхідно перед установкою перевірити обидві поверхні, що склеюються, щоб вони були чистими і без жиру.

Їх потрібно обробити корундовим каменем, поки не з'явиться шорсткість на обох поверхнях. Після такої обробки необхідно нанести клей невеликим шаром приблизно 5 мм.

Притисніть унітаз щільно до підлоги і чекайте повного його висихання, яке займе від 10 до 12 годин.

Виконавши один з цих способів, перейдіть до підключення відвідної лінії. Зовнішні канавки на випуску унітазу слід намазати суриком, який попередньо був розведений в оліфі.

Після цього ви канавки щільно обмотуєте паклею. Відзначимо, що пакля не повинна доходити до самого кінця випуску приблизно на 4 мм. Вона може потрапити в саму трубу, і тоді виникне засмічення.

Після того, як ви завершили всі ці роботи, переходите до закріплення зливного бачка. Зливний бачок вашого унітазу потрібно з'єднати зі зливом в унітазі за допомогою гумової трубки.

Після цього змонтуйте всі предмети і компоненти бачка. Потім ви заповнюєте бачок холодною водою і приступаєте до регулювання рівня води в ньому.

Поділися з друзями

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top