Догляд та особливості Бенгальських котів

 

Бенгальський кіт це один з найдорожчих кішок у світі, їх вартість може складати від 900-3500 $, ця порода з'явилася таким чином, коли схрестили двох тварин як леопардового кота і простого домашнього котика.

Напевно вони були виведені, так як багатьом хотілося мати вдома леопарда, але ці тварини не є домашніми і їх важко приручити, тим більше, що їм потрібен великий простір і догляд. Тому маленька копія леопарда є досить незвичайним і екзотичним тваринам.

Бенгальський кіт є досить ніжним і ласкавим улюбленцем і дуже граціозним. Він досить добре ладнають з дітьми, але не дозволяє собі тягати і бити, або ставати собі синці, цей кіт не будуть царапаты або кусати, просто вирветься з рук і втече подалі.

Якщо ви в будинку маєте пташок, хом'яків, пацюків або морських свинок можете з ними попрощатися, бо, де з'явиться це тварина вона їх всіх або придушить або з'їсть. Все ж вони є мисливцями за природою і з цим нічого не зробиш. Бенгальський кіт може піти на прогулянку і принести зайця або горобця вам, поставивши його на поріг квартири чи будинку або просто тримаючи в зубах.

Ці тварини живуть набагато більше інших кішок, навіть у 15 років вони почуваються досить молодими і красивими. Напевно ви подумаєте, що важко доглядати за їх шерстю, яка схожа на шерсть леопарда, але ні це не так, їх дивовижна шерсть не вимагає расчесываний, вони самі доглядають за собою.

Поділіться новиною з друзями:
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top