Все про котів породи "Кимрик"

 

Кимрик - це довгошерста тварина, яка є безхвостих. Вони дуже розумними і приязними улюбленцями, грайливими і неагресивними.

Вони є сімейними котами, люблять, коли на них звертають увагу всі жителі і постійно грають з ними і любляче ставляться до них.

З-за їх довгу і красиву шерсть, вони вимагають постійного догляду за ним, потрібно розчісування щіткою, хоча б раз в тиждень і необхідне миття, хоча б раз в 3 місяці.

У цих тварин можна помітити певні проблеми з ходінням на задніх лапках, напевно із-за відсутності хвоста, який є продовженням хребта.
Ця порода була створена в США на основі мінського кота. Цих тварин дуже важко розводити, бо треба знайти підходящих батьків, яких дуже довго і важко шукають заводчики.

Кимрик є інтелектуальною тваринам, дуже ніжною і чуттєвою і вони досить чудовими мисливцями, їм подобається як постійні прогулянки на свіжому повітрі, так і домашній комфорт. Також вони прекрасно здружуються і ладнають з іншими тваринами.

Якщо ви вирішили завести собі справжнього улюбленця не забувайте його водити до ветеринарів на різні щеплення та щеплення, і при будь-якому погіршенні їх здоров'я.

Поділіться новиною з друзями:
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top