Як вибрати домашнього любимця

 

Здавна люди заводили тварин таких, як котів або собак для власного господарства і власних потреб. Собак для того, щоб охороняли їх хатину або житло, а котів для того щоб ті, ловили гризунів таких як мишей і щурів, які б завдавали великої шкоди їхньому господарству.

Але зараз, у наш час, люди заводять тварин для власного задоволення. Люди, які самотні, які живуть майже весь час одні купують тварин для того, щоб вони були просто друзями, щоб вони з ними спілкуються зі своїми улюбленцями грають, як з дітьми.

Але, якщо заводити меншого друга, треба запитати себе, чи ви будете мати на нього час, чи ви будете доглядати за ним і в змозі створити для нього відповідні умови для життя?

Також, якщо ви маєте дітей, потрібно звернути увагу, на те, щоб діти не гралися з твариною, як з іграшкою, не душили її і не мучили, тому при виборі даного улюбленця потрібно подумати про те, щоб не постраждала ні дитина, ні домашня тварина.

Також не всі люди можуть ужитися з даними улюбленцями разом, тому при виборі свого нового друга, виходьте з похожости його і вашого темпераменту чи характеру.
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top