Важливість дотику в стосунках

 

Експерти вважають, що кращий спосіб висловлювати свої почуття до коханої це дотику.

Кажуть, що з віком люди перестають любити притискатися один до одного в ліжку і навіть доходить до того, що партнери вважають за краще спати під різними ковдрами.

Багато говорять що це не зовсім так, стверджуючи, що у них по іншому — але більшість саме так і робить. Особисто мені дуже подобається спати в обнімку, або просто притулитися до коханої.

Адже що може бути приємніше ділитися таким чином взаємним теплом.

Я ще дуже обожнюю коли мене ставлять руку або ногу. Ще я люблю красиво тримати його за руку. Наприклад, коли ми перебуваємо в ресторані, то шалено люблю торкатися до його долонь, для мене це необхідно я без цього не можу і навіть дискомфортно.

Ще дуже красиво буває коли партнер цілує жінці животик. Вся чуттєвість жіночої чарівності як раз і знаходиться внизу животика.

Тому кожному чоловікові треба розуміти що цілуючи жінці живіт він відкриває її таємну сутність, і довіра зростає, як гриби. Живіт до всього іншого є чутливою зоною у жінки і сприяє приємним враженням як прелюдія ідеально підходить.

І наостанок хочеться повідати одну істину про те що багато хто часто помиляються вважаючи, кажучи що найголовніше у жінок це її стегна.

Насправді все криється набагато нижче. Вся суть полягає в її пальцях. Найбільш чутлива зона для дотиків і вираження своїх почуттів.

Ніжно торкаючись до жіночим пальцях ніг партнер висловлює своє тепло і ніжність, це незабутні відчуття. Тут важливо вміти робити все чуттєво і вміло.

Щоб було легко і приємно — але як показує практика на це здатен не кожен чоловік. Але в усьому хороша практика.

Якщо в житті людини так складаються обставини, що нікому притиснутися, то тут дуже не залишитися одному зовсім. У таких випадках корисно завести собі яке-небудь домашню тварину.

Наприклад, кішка — ідеальний варіант. будь-яка кішка потребує догляд. Стрижка кішок досить марудна і невдячна справа якщо намагатися це робити в ручну самому.

Краще всього довірити таке фахівцям які все зроблять як треба і Вам залишиться споглядати тільки результат.

Поділитись з друзями:
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top