Діти Індиго - особливості розвитку

 

Так як світ розвивається швидкими темпами, то все дуже швидко оновлюється і застаріває. Діти індиго, що народилися в кінці 90-х - на початку 2000-х років, - вважаються особливим поколінням.

Їх відносять до розряду «індиго».

Зараз часто сучасних діток індиго порівнюють з дорослими людьми, так як вони наділені такими ж здібностями.

Вони вважаються повноцінними особистостями, що відрізняються наявністю абсолютно нового мислення і свідомості.

Тепер батьки таких дітей навчаються у них, наприклад, сприйняття світу по-новому, але нав'язувати їм старші вже нічого не зможуть.

Їм притаманні якості покоління '' індиго '', до яких відносять чітко виражені риси індивідуалізму, високої самооцінки, незалежного характеру, великого творчого потенціалу, а також нерідко зустрічається рівня інтелекту вище середнього і надмірна талановитість.

Діти індиго є результатом процесу еволюції людства. Цьому посприяла комп'ютеризація, техногенна революція і глобалізація.

Інтелект і інтуїція цього покоління отримали такий розвиток, що дітям вже в трирічному віці легко користуватися комп'ютером, з повним розумінням справи.

Дітей індиго відносять до технологічно орієнтованих.

Ось і приходимо до висновку, що новому поколінню дітей потрібні нові підходи, нові послуги, продукти, товари, нова інформація, і вони самостійно можуть не тільки задовольнити ці потреби, але і придумувати нові можливості в інтелектуальному розвитку суспільства.

Поділися з друзями

  
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top