Як зробити красиву форму брів

 

Для оформлення брів вам буде потрібно пінцет, дзеркало і хороше освітлення. Обов'язково продезінфікуйте пінцет спеціальним складом.

Також потрібно очистити область брів і нанести невелику кількість крему.

Щоб визначити розмір брови потрібно провести олівцем кілька ліній в такий спосіб: прикладіть олівець від крила носа до брови, олівець повинен проходити у внутрішнього кута ока, волоски, що виходять за цю лінію, видаляємо; після чого додайте олівець від крила носа до брови, але вже у зовнішнього кута ока, зайві волоски вищипує. Так сформована довжина брів.

Далі коригуємо товщину брів. Не потрібно вискубувати брови «в ниточку» - це виглядає неприродно. Але якщо вищипує, то краще прибирати по декілька волосків по черзі у кожної брови знизу, для того щоб брови були однакової товщини. Брови зверху вискубувати потрібно дуже акуратно, але якщо не впевнені, що це необхідно, краще не робіть цього.

Пам'ятайте, ваші брови - обрамлення найвиразнішою частини обличчя, очей, і привертають увагу співрозмовника в першу чергу. Тому вони повинні бути доглянутими і в той же час виглядати природно і органічно.

Top