Чому натуральні нігті краще?

 

Нарощені нігті починають повільно але досить вірно йти з модного п'єдесталу. З'являється досить справедливе запитання: чим натуральні нігті краще? Як і у нарощених, у них є свої мінуси і плюси, але позитивних якостей все-таки більше.

 

Натуральні нігтики виглядають більш природними, ніж штучні. Нарощена нігтьова пластина відрізняється набагато більшою товщиною, що можна легко помітити навіть неозброєним поглядом. Якщо вам більше до душі природна краса, то вам навіть не варто думати про процедуру нарощування нігтів. Швидше за все, після процесу ви будете засмучені отриманим результатом.

Неправильно виконане нарощування нігтів з великою кількістю відслонень на пластинах створює прекрасне середовище для виникнення різноманітних грибкових інфекцій. Прибрати мікроби і бруд навіть при належній корекції практично нереально. Зрозуміло, натуральні нігтьові пластини теж схильні до появи грибка, але все-таки в відчутно меншою мірою, якщо постійно дотримуватися всіх правил особистої гігієни.

До позитивних якостей натуральних нігтів можна вважати і незначні фінансові витрати на них. А ось коригувати штучні нігтьові пластини необхідно як мінімум один раз за місяць, а цей процес означає втрату грошей і часу. Звичайно, манікюр вам все-таки доведеться робити, але на цей процес у вас піде не більше півгодини, а не кілька годин, як в ситуації з штучними нігтями.

Довгі натуральні нігтики є більш чутливими, з цієї причини якщо ви раптом зачепилися за якийсь предмет, то ви досить легко зможете запобігти появі відколу на нігтьової пластини. Нарощені нігті, навпаки, здатні в такій ситуації відшаруватися разом з натуральним нігтем, що може привести до отримання досить сильної травми. Навіть після видалення гелю або акрилу нігті можуть залишитися деформованими до кінця ваших днів.

Натуральним нігтям не страшні тепло і волога, з цієї причини ви сміливо можете ходити в сауну і не надягати при цьому рукавички. Штучні нігті почнуть відшаровуватися під впливом води і підвищеної температури навколишнього середовища.

Їли ж ви все-таки вирішили наростити собі нігті, виконайте процедуру в добре зарекомендував себе косметичному кабінеті і у самого справжнього професіонала своєї справи. При грамотному виконанні процесу і при дотриманні всіх головних правил нарощені нігті практично ні чим не будуть відрізнятися від ваших власних, подарованих вам природою. Але треба пам'ятати, що після того, як ви зніміть матеріал ваші пластину виявляться в досить жалюгідному стані, з цієї причини їх треба буде їх відновити за допомогою засобів для зміцнення і поживних масок.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top