Як вибрати хороший та теплий пуховик

 

Незважаючи на благородні шуби і дублянки, пуховики продовжують займати лідируючі позиції. Вони дуже зручні, повітряні і легкі.

І якщо у шубі можна відправитися на важливе урочистий захід, то пуховик – це та річ, яка ідеально підходить на кожен день.

Новий пуховик відрізняється в першу чергу легкістю. Стильні моделі не такі об'ємні їх можна назвати легкими, але не дивлячись на це, вони теплі і в них комфортно. Це можна пояснити новими технологіями виробництва.

При створенні пуховиків, дизайнери віддають перевагу зручним варіантам, адже це практичний предмет гардеробу.

Ви можете вибрати приталені силуети, колірна гамма і відсутність непотрібних деталей і мудрої оздоблення роблять цей предмет гардероба просто незамінним.

Не забувайте, що пуховики трохи повнять, так що якщо ви не відрізняєтеся стрункою фігурою, віддавайте перевагу пуховики з поясом на талії.

Стали популярними як куртки-пуховики і жилети. По ефектності і практичності вони анітрохи не поступаються модним хутряним жилетів.

Ідеальним виходом із ситуації буде пуховик, виконаний з водонепроникної тканини. Але як можна бути жіночною та стильною?

Відповідь дуже проста, вибирайте тільки правильний пуховик. Зверніть увагу на імениті дизайнерські марки, це допоможе вам зорієнтуватися в нових трендах.

Поділіться новиною з друзями:

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top