Весільний макіяж і весільна зачіска: 10 корисних порад

 

Кожна наречена хоче, щоб на весіллі гості захоплювалися не тільки пригощаннями на святкових столах, але, в першу чергу, нею самою.

І добитися цього нескладно! Адже бути красивою і чарівною – природний стан жінки, особливо в такий знаменний день. І прикрі неприємності не повинні зіпсувати свято! Тому ми розповімо, на що звернути увагу, щоб весільний макіяж і весільна зачіска були в ідеальному стані.

1) Як не дивно, але весільний макіяж з урахуванням абсолютно всіх модних тенденцій зазвичай виглядає погано.

Врахуйте: на весільні фотографії Вам належить милуватися ще довго. Навіщо ж дивитися на своє зображення і думати: «Невже це я?» Так що вибирайте з сверхмодных тенденцій «класичну» складову, і тоді весільний макіяж буде чудовим.

2) Якщо Ви плануєте салонну процедуру для поліпшення стану шкіри, зробіть її щонайменше за тиждень до передбачуваного урочистості.

Ніхто не застрахований від неадекватної реакції шкіри (як і помилок косметолога). В результаті весільний макіяж може знадобитися не для того, щоб зробити Вас красивіше, а для того, щоб приховати сліди невдалого походу в салон. За тиждень ж алергічна реакція зазвичай встигає пройти.

3) Якщо весільний макіяж в салоні Ви вважаєте недозволеною розкішшю, все ж не варто робити його самостійно. Ви і так будете хвилюватися в день весілля, навіщо додавати ще одну причину для переживань? Можливо, серед Ваших подруг знайдеться та, яка закінчила курси, де вчать робити макіяж.

Втім, можна пошукати і серед навчаються у таких закладах. Тоді весільний макіяж обійдеться дешевше. Точно такий же підхід доречний і відносно волосся. Весільна зачіска може коштувати значно дешевше, якщо пошукати перукаря серед знайомих чи знайомих знайомих.

4) Весільна зачіска і макіяж весільний обов'язково повинні репетирувати! При цьому знімайте вийшло фотоапаратом – під різними кутами і при різному світлі. Відображення в дзеркалі може подобатися нареченій, але фото – свідчити про те, що весільний макіяж і весільна зачіска їй не підходять.

5) Не поспішайте знімати фату. Деякі наречені намагаються якнайшвидше позбутися цього предмета гардероба. Весільна зачіска така дивовижно красива, навіщо ж ховати її під шаром тканини? Але якою б чарівна краси не була весільна зачіска, саме фата перетворює Вас з жінки у білому платті нареченої, саме вона додає романтичності фотографіями.

6) Весільний макіяж має один обов'язковий атрибут – це водостійка туш. Навіть якщо Ви не вважаєте себе емоційної, досить імовірно, що якийсь момент Вас зворушить (привітання батьків, мова улюбленої тітоньки, яка спеціально заради Вашого одруження приїхала з Нафтоюганська – і так далі). Так от сльози розчулення не повинні призвести до чорним розлучень і зіпсувати весільний макіяж.

7) Якщо у Вас неслухняне волосся, не потрібно мити в день весілля або напередодні. Рідко яка весільна зачіска робиться без використання лаку, а він на щойно вимитому волоссі тримається дуже погано.

8) Якщо у Вас жирна шкіра, весільний макіяж краще робити з пудрою. Але якщо пудра створює ефект штукатурки, від неї можна відмовитися. Тільки завжди під час весілля у Вас з собою повинні бути спеціальні серветки, якими можна промокнуть обличчя і зняти зайвий жир. Бажано, щоб за цим питанням стежила подруга, яка зможе в потрібний момент шепнути про те, що варто поправити весільний макіяж.

9) Весільний макіяж не терпить дешевої неякісної косметики. Особливо це стосується праймера. Економити на ньому категорично забороняється! Поганий праймер – це змазаний макіяж, чого ніяк не можна допустити.

10) Зазвичай рекомендується тримати під рукою помаду або блиск, щоб у будь-який момент мати можливість трохи підправити весільний макіяж.

Але краще відразу нафарбуватися стійкою помадою, і тільки потім нанести блиск, який і віддати кращої подруги. Малі що станеться (косметика загубиться, подруга зафлиртуется з гостем і забуде про свого прямого обов'язку), але губи у будь-якому випадку будуть відрізнятися за кольором від решти частини обличчя.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top