Як навчитися йти на компроміс?

 

Уміння йти на компроміс - необхідна умова спільного буття! Проблема в тому, що не завжди можна визначити межу між компромісом і жертвою.

 В сімейних взаєминах кожен має право на помилки. Але спробувати уникнути хоча б найпоширеніших проколів, звичайно ж, можна. Компроміс - це угода сторін на основі взаємних поступок.

Слова «взаємні» і «угода» мають головне значення. Часто розбіжність виникає тому, що подружжя однаково формулюють свої бажання і недостатньо роз'яснюють їх.

Нерідко з'ясовується, що люди говорять про одне й те ж, але називають ці речі різними іменами. В даному випадку потрібно поступати як індійські мудреці.

Спочатку висловлюється одна сторона - інша уважно слухає, і навпаки. При банальному розбіжності смаків дуже часто виникають конфлікти. В даному випадку не потрібно ігнорувати народну приказку «про смаки не сперечаються».

Найтиповіший спосіб вирішення цієї проблеми - «ні вашим, ні нашим». Потрібно просто знайти нейтральне рішення, яке задовольняє всіх. Сама безкомпромісна з усіх сфер нашого життя - сфера побуту! Тут працює поділ обов'язків, але воно багатьом дається дуже складно.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top