Найчастіші проблеми взаємовідносин

 

Головні герої взаємин - це, звичайно ж Він і вона, чоловік і жінка. І найбільша проблема виникає в тому випадку, коли відбувається підміна понять, коли Він і Вона міняються місцями, відбувається підміна «ролей».

У наш час це відбувається, на жаль, все частіше. Коли жінка бере на свої плечі функції чоловіка, а чоловік стає жінкоподібним, розпещеним і безвідповідальним.

Однак, як би там не було, будь-який чоловік все життя шукає Ту саму, справжню жінку, королеву. А будь-яка жінка з дитячих років мріє бачити поруч із собою не зніженого улюбленця, а Його - справжнього принца.

Ці іпостасі в психології іменуються «Архетипами». Звичайно ж, ні один справжній чоловік і жодна реальна жінка не можуть відповідати їм повністю - ідеальних чоловіків і ідеальних жінок не існує в природі.

І все ж ... і все ж ... якщо ви хочете бути щасливі у відносинах підлог, вам варто хоча б намагатися відповідати хоча б кількома параметрами цих архетипів.

Архетип справжнього чоловіка включає в себе такі якості, як чесність і благородство. Кожна жінка мріє бачити в своєму чоловікові «опору і надійний», яка не спасує перед виниклими проблемами, зможе швидко вирішити їх і захистити як свою жінку, так і своїх дітей.

«Справжній чоловік» знає ціну чоловічу дружбу, інтелігентний і освічений. А його мужність не заважає йому бути добрим і чуйним.

Архетип справжньої жінки має на увазі ставити любов на перше місце, любов, як сенс існування. Справжня жінка, та сама, про яку в глибині душі мріє кожен чоловік, повинна бути прекрасна - не тільки зовні, але і внутрішньо.

Їй властиве почуття прекрасного, вона витончена і витончена. Жінка-королева розумна і, разом з тим, прекрасна. Саме вона здатна надихнути чоловіка на звершення.

Архетип жінки включає в себе і образ матері - вона дарує життя і створює затишок в домі, вона прощає і співчуває. Вона «бачить серцем» і створює навколо себе гармонію.

Якщо ваші відносини зайшли в глухий кут, якщо вам здається, що вам же нічого сказати один одному, - загляньте всередину себе. Адже в кожному з нас живуть ці архетипи. Спробуйте зрозуміти - чого саме не вистачає вашому партнерові в вас, про що йому мріється.

Постарайтеся підняти з дна свого внутрішнього «Я» ті риси, які закладені в вас поколіннями предків. І ваші відносини заграють новими фарбами справжнього, щирого життя.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top