Види жінок які зустрічаються з одруженими

 

«А я люблю одруженого ...» - співається в знаменитій пісні. Чому ж жінки кидаються в цей вир з головою?

 Надаються пристрасті, яка з самого початку для них заборонена?

Жінки в таких заборонених відносинах поділяються на два типи: невпевнені і самовпевнені.

З самого початку відносин невпевнена в собі жінка розмірковує про те, чому ж на її долю випало таке нещастя любити одруженого. Розумом вона розуміє, що не можна руйнувати вже сформовані узи шлюбу, але фізично не в змозі розірвати відносини.

Вона буде з особливою відданістю чекати рідкісних, але дуже палких і жагучих зустрічей. Однак в проміжках між ними буде займатися самоїдством. Такий тип жінки нічого не вимагає натомість від своєї пасії. Їй не потрібні ні подарунки, ні квіти, а тільки рідкісні зустрічі, що тривають не більше пари годин.

Потрапивши в мережі одруженого чоловіка у такої жінки немає шансів виплутатися з них самої. А йому, в свою чергу, зручні ці відносини, де від нього нічого не вимагають взамін, де можна «поплакатися в жилетку», та й ще чудово провести час в ліжку.

Ідуть чоловіки від таких осіб з не відбувся характером лише в тому випадку, якщо вона, наважившись, починає вимагати чогось більшого, ніж рідкісні зустрічі. Але ці несміливі прояви можливі у відносинах тривають роками.

Самовпевнена особа,навідмінно від невпевненої, вважає, що їй усе дозволено в цьому світі. А що вже говорити про одруженого суб'єкта, в якого вона закохана. Нехай у нього є невеликий дефект у вигляді явно не красуні дружини, і може бути парочки крикливих діточок. Вона зробить його найщасливішою людиною і тільки їй і ніякій інший дівчині це не під силу.

Такий тип жінки вельми поширений. Вважаючи, що зустрівши її на своєму життєвому шляху, одружений чоловік завтра ж побіжить розлучатися зі своєю дружиною.

Але вона глибоко помиляється. Вона з кожним днем буде вимагати до себе все більше і більше уваги (не кажучи вже про подарунки і квіти). В результаті чоловікові, який вирішив розслабитися на стороні, особа з таким характером набридає. І їхні стосунки приходять до логічного завершення.

Упевнена в собі жінка підходить чоловікові не в якості коханки, а в якості дружини. У ролі постійної супутниці життя її характер стає м'якше, а надмірну самовпевненість вона здатна направити в потрібне русло (наприклад, допомога чоловікові в просуванні кар'єрними сходами).

Вибираючи одруженого чоловіка, будь-то невпевнена чи самовпевнена, повинна пам'ятати, що лише одиниці здатні відвезти бажаний суб'єкт з сім'ї. І варто задуматися, чи буде він такий цікавий зі своїми проблемами, примхами, вічної зайнятістю, коли є поруч.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top