Як підвищити сексуальний інтерес чоловіка

 

У житті кожної жінки може виникнути ситуація, коли чоловік відмовить їй у сексі. Однак це зовсім не означає, що він її розлюбив або вона більше не приваблює його як жінка, хоча і таке може бути.

 Звичайно, при таких обставинах вона може «повісити ніс» і зайнятися самобичуванням, але краще взяти ситуацію в свої руки і почати діяти, щоб повернути в життя яскраві емоції від сексу.

Найпоширенішими причинами байдужості представника сильної статі по відношенню до коханої жінки стають: хронічний недосип, постійна втома, фінансові труднощі, проблеми на роботі, побутова рутина, але найголовніше - недоглянутий зовнішній вигляд подружжя.

Якщо втома є тією самою причиною, по якій твій супутник життя втратив інтерес до сексу, не варто «пиляти» його і висувати жорсткі вимоги до виконання подружніх обов'язків. Просто подумай про те, що могло стати причиною його стомленості. Це можуть бути аврал на роботі, допитливий бос, ледачі колеги, дорожні затори, домашні обов'язки і т.д.

Постарайся максимально захистити свого коханого чоловіка від негативних факторів життя. На жаль, багато представників сильної статі намагаються приховати свої емоції. Будь уважна до його бажаннь і потреб. Організуй йому відпочинок, дай йому можливість побути на самоті.

Це час ти теж можеш провести з користю, наприклад, зустрітися з найкращою подругою, по випити келиха вишуканого вина і з'їсти легкий десерт, а потім пройтися з нею по магазинах і придбати сексуальну нижню білизну. Запевняю, цей вечір стане незабутнім і для тебе і для твоєї другої половинки.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top