Як приготувати сіль для ванни в домашніх умовах

 

Сіль для ванни для багатьох є приємним доповнення до водних процедур. Вона тонізує, розслаблює, наповнює ванну кімнату приємними ароматами.

Але тут є і зворотна сторона питання - іноді для кольору і запаху можуть застосовуватися не найкорисніші для здоров'я речовини і барвники. Вони забезпечують тривале зберігання продукту, але нерідко можуть стати причиною подразнень шкіри або алергічних реакцій.

Ми спробує виготовити популярний продукт для особистої гігієни самостійно.

В якості основи для ароматизованої солі прекрасно підходить сіль двох типів - морська або англійська гірка.

В ідеалі варто використовувати морську сіль без домішок. Особливо корисно це тим, хто хоче очистити і пом'якшити шкіру, страждає від стресу або бореться з целюлітом. Нам буде потрібно не більше п'ятисот грамом солі.

Якщо вам подобається аромат грейпфрута, то на п'ятсот грамів морської солі беремо 15-20 крапель концентрованого масла грейпфрута, і змішуємо обидва продукти разом. Якщо є бажання, додайте туди ж три крапельки оранжевого барвника.

Сіль в щільно закритій банці треба залишити на термін близько тижня, щоб вона добре просочилася доданими інгредієнтами. Струшуйте посуд з сіллю рази три в день. Застосування такої солі може бути ефективно для жирної або пористої шкіри, при запальних процесах і порушеннях функцій сальних залоз. Сіль також допомагає очищенню організму, обтяженого шлаками.

Можна також приготувати вітамінну сіль з ефектом антисептика, здатну допомагати організму у відновленні уражених тканин. Її яскравий колір обумовлюється наявністю в складі від обліпихової олії. На п'ятсот грамів солі її беруть близько двох ложок.

«Молочну» сіль для ванни також можна приготувати в домашніх умовах. На двісті грамів морської солі беруть сто грамів сухого молока і сто грамів соди. Потрібно особливо ретельно переміщати всі складові, після чого суміш поміщають в щільно закритий посуд і надалі використовують для омолодження або очищення шкіри. Антистресова сіль готується зі ста грамів соди і двохсот грамів морської солі, до яких додають по п'ять крапель ефірні масла лаванди, олії бергамоту, імбиру, герані, ложку оливкової олії, три краплі харчового барвника. Зберігається суміш, яку необхідно періодично інтенсивно струшувати, в банку під щільною кришкою протягом днів десяти. Такий склад добре розслабляє і знімає втому.

Заради різноманітності, можна виготовити сіль для ванни у вигляді будь-яких фігурок. Для їх виготовлення шість чайних ложок кокосового масла змішують з двома ложечками масла какао, і гріють на водяній бані. Потім знімають з вогню, перемішують і додають три краплі олії ялинової хвої.

Суміш розливають в фігурки, а потім заморожують не менше півгодини або більше. При водних процедурах фігурки розчиняють у воді. В результаті у вас вийде і корисна сіль для ванн, і результат рукоділля, який можна навіть комусь подарувати.



Top