Розвантажувальні дні - користь та поради

 

Не всі люди можуть сидіти на дієтах. Але кожному під силу влаштувати собі раз на тиждень розвантажувальний день. Влаштовувати собі розвантажувальні дні добре, для того щоб свою вагу можна було б скинути з мертвої точки. Перед початком дієт рекомендують влаштовувати розвантажувальні дні, щоб як би запустити механізм.

Якщо обмін речовин не порушений, і ви ведете здоровий спосіб життя, але не потрібно робити більше одного разу на тиждень розвантажувальні дні. Адже розвантажувальний день - це стрес для вашого організму і людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, серця, перш ніж почати рагрузочний день, потрібно проконсультуватися з дієтологом.

Якщо ви володієте терпінням і силою волі, регулярно влаштовуєте розвантажувальні дні, то ви зможете схуднути без жодних дієт. Перевагою розвантажувальних днів є те, що ви зможе утримувати вагу, то чого складно досягти дієтами.

 Можна виділити 3 основні функції розвантажувальних днів


- дати нашому організму відпочити від роботи, яку даємо кожен день. Адже ми споживаємо набагато більше їжі, ніж потрібно нашому організму.

 - потрібно допомогти організму від надмірностей, які він не зміг переробити. Краще поєднувати такі розвантажувальні дні з різними очисними процедурами.

 - потрібно підготувати організм до безболісного і поступового переходу до здорового харчування. Буває важко відмовитися від тих продуктів, які ви довгий час систематично вживали.

 Якщо завданням є стабілізувати вагу, то тут вам можуть підійти розвантажувальні білкові дні. У такі дні ви їсте птицю, м'ясо, нежирну рибу. До білкових продуктів відносяться горох, квасоля та інші бобові продукти.

 Якщо вашим завданням є вивести з організму токсини, то потрібно їсти легку їжу і їсти мало. Виключіть жири, білки, бистроусвояемие вуглеводи. Для таких днів підійдуть мінеральна вода, зелень, овочі.

 Якщо потрібно позбавити організм від з'їденого напередодні, щоб очистити шлунок, то підійде розвантажувальний яблучний день.

 За допомогою розвантажувальних днів можна позбутися від деяких захворювань і допомогти роботі організму. Це буде виведення токсинів і шлаків, розвантаження серцево-судинної системи, оптимізація мінерального обміну і кислотно-лужного обміну.

 Потрібно пам'ятати в розвантажувальні дні правила поведінки.

1. У цей день, коли ви вирішили зробити розвантажувальний день, все фізичні навантаження зведіть до мінімуму. Проведіть краще цей день вдома.
2. Не потрібно об'їдатися після розвантажувального дня. Їсти потрібно, не перевантажуючи шлунок, потроху.
3. Під час розвантажувального дня бажано випити столову ложку рослинної олії або настій жовчогінних трав.
4. Коли ви чимось зайняті, то розвантажувальні дні легше переносяться. Менше думається про їжу.
5. Дотримуйтесь питний режим, води потрібно пити більше ніж зазвичай.
6. Якщо ви здорові, проводите розвантаження. У період нездужань, хвороб потрібно відмовитися від розвантажувальних днів.
7. Ви повинні любити продукти, які будете вживати в розвантажувальний день.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top