Як підготуватися до вагітності?

 

Вагітність - досить не легкий етап в житті кожної жінки. Адже тепер у ній живе малюк, і потрібно піклуватися про нього, щоб не нашкодити. Для багатьох жінок це означає повністю поміняти свій звичайний ритм життя.

 По-перше, потрібно повністю позбавитися від шкідливих звичок. Куріння під час вагітності може спровокувати викидень, а в кращому випадку передчасні пологи, мала вага дитини та затримку в розвитку.

Що стосується алкоголю, лікарі ще не встановили нешкідливу для дитини дозу. Алкоголь надає поганий вплив на головний мозок дитини, тому краще повністю відмовитися від нього.

По-друге, варто переглянути ваш раціон харчування. Вашому малюку повинні надходити всі потрібні вітаміни і мінерали. Від консервів і ковбас краще відмовитися.

Сосиски замінити відвареним м'ясом, так і солоні огірочки тільки домашнього виробництва. Гранатовий сік підтримає ваш гемоглобін. Але для підтримки всіх потрібних речовин, варто пити спеціальний вітамінний комплекс для вагітних.

Наприклад, щоб дитині вистачило фолієвої кислоти, вам слід щодня з'їдати по 40 яєць, але це не реально.

По-третє, це спорт. Кращий варіант – це заняття в басейні, дасть вам можливість особливо не погладшати і зміцнити свої м'язи. Крім того, кожен день робіть прогулянки по 2 години. Існують також комплекси вправ, розроблені спеціально для вагітних.

Ну і саме головне, бережіть свої нерви! Як відомо, від них всі болячки.Top