Що робити якщо пітніють ноги — лікувальні ванни

 

Досить часто піклуючись про своїх руки, ми забуваємо про ноги. Доглядати за ногами потрібно не тільки влітку, але і в зимовий період.

Часто від стану ніг залежить і загальне самопочуття людини. Одним миттям ніг у цій справі просто не обійтися.

Доглядати за ногами потрібно ретельно і систематично.

Доглядати необхідно не тільки за п'ятами або ступнями, але і за шкірою, нігтями, пальцями та проміжками між пальців. Робити педикюр необхідно раз в десять днів.

Дуже часто ноги так втомлюються, що здаються ватними або «гудуть». Від цього погіршується загальне самопочуття, ноги болять і набрякають.

Щоб позбутися втоми необхідно прийняти розслаблюючу або тонізуючу ванночку для ніг.

Для приготування розслаблюючій ванночки для ніг в тазик необхідно налити мильної води не вище 40 градусів.

Сядьте зручніше, опустіть ноги в тазик і посидьте кілька хвилин із закритими очима. Після цього масажною щіткою зробіть масаж стоп знизу вгору.

Ефективною буде ванна з додаванням солі. При приготуванні чітко дотримуйтесь інструкцій, які вказані на упаковці з сіллю.

Також приготувати суміш для ванночки можна самостійно.

Для цього необхідно взяти чисту морську сіль і відвар з шавлії, деревію або м'яти. Залити всі компоненти теплою водою і опустити в цей розчин ноги.

Якщо ноги не тільки втомлюються, але і мерзнуть корисно робити ванночки з евкаліптової настоянкою. Вона підсилює кровообіг і зігріває ноги.

Перед тим як робити ванночку для сильно потіють ніг, необхідно з'ясувати причину підвищеного потовиділення.

Необхідно сходити до лікаря і перевірити ендокринну, нервову та серцево-судинну системи.

Якщо зі здоров'ям все нормально, то крім ванночок необхідно носити взуття з натуральних матеріалів, а шкарпетки або панчохи бажано носити з бавовняної тканини



Top