Як позбутися стресу (практичні заняття)

 

Каждый человек почти ежедневно испытывает на себе стресс. В статье «Практические советы как избежать стресса?» мы приведём 10 советов, которые помогут снять напряжение и поднять себе настроение.

 Женский информацинно-познавательный журнал "Всовет" предлагает вам прочитать статью Практические советы как избежать стресс?

1. Выдохнем тревогу.

Женщины предпочитают грудное дыхание, когда при вдохе поднимаются рёбра. Мужчины так дышат, только при стрессе, когда же они находятся в состоянии покоя, у них задействованы мышцы живота. Берите с них пример. Глубоко и медленно вдохните, представьте, что когда вы выдыхаете, вы надуваете большой, воздушный шарик. Новый вдох и шарик взлетел в небо и унёс ваши тревоги.

2. Улыбнитесь.

Вы скажете, что вам сейчас не до смеха, но это неправда. Сходите на какую-нибудь комедию с участием знаменитых артистов, таким образом, вы хорошо проведёте день, и у вас будет много поводов для смеха и улыбок.

3. Прибегните к силе фитотерапии.

Скористайтеся старими випробуваними засобами - собача кропива, ромашка, звіробій, валеріана. Вони добре знімають тривогу, допомагають впоратися зі стресом.

А можна і так зробити пройдіть натуральну антистресову програму: заварюйте протягом тижня 2 чайні ложки товчених коренів дягелю, на один стакан окропу. А тепер відчуйте, як у вас вливається з кожним ковтком оптимізм і спокій.

4. Приберіть з лиця стрес.

Зморшки біля очей, зведені брови, складки на лобі, зціплені зуби - все це зовнішні ознаки стресу. Навіщо вам це зайве напруження, спробуйте позбавитися від нього. При рахунку раз постарайтеся розгладити лоб, при рахунку два прикрийте очі, а за рахунку три підніміть куточки рота догори і опустіть підборіддя. Разом із зморшками зникнуть дратівливість і поганий настрій.

5. Влаштуйте своїм дітям свято неслухняності.

Ми часто пояснюємо дітям, що хлопчики не повинні нічого боятися, а дівчатка не повинні злитися. Страх і злість це природні почуття і якщо їх придушувати, то вони мають властивість накопичуватися, а потім прориваються назовні у вигляді агресії, грубості і примх, це прояв дитячого стресу. Дозвольте дітям від нього позбутися завдяки галасливим іграм і якимось активним заняттям.

6. Готуйте із задоволенням.

Для більшості жінок найбільш стресова ситуація, це коли на порозі зібралися гості чи домашні, а стіл ще не накрито. На щастя нам на допомогу приходить сучасна техніка, яка справляється з цією проблемою і одним стресом стає менше.

7. Для того щоб розслабитися, напружтеся.

Примусьте свої м'язи попрацювати. Зробіть глибокий вдих при цьому напружте м'язи гомілок і стоп на кілька секунд, а коли видихніть, дайте їм можливість розслабитися. Якщо по ногах пробігло тепло, то значить, ви на правильному шляху, і робите все правильно.

Досягти балансу почуттів, думок і увійти в такий стан, що протилежно стресу, в цьому вам допоможе йога і в цьому допоможе поза полулотоса, одна з ефективних поз, вона відновлює духовну і тілесну гармонію.

8. Перебирайте чотки.

Одноманітні, монотонні рухи добре відволікають від хвилювань. Вчені з'ясували, що, перебираючи чотки, ми тим самим впливаємо на акупунктурні точки. Таким чином, відновлюється нервова система. Кілька великих намистин приємних на дотик, голка, волосінь, трошки терпіння і можна зробити універсальні чотки для зняття стресу і заспокоєння нервів.

9. Уникайте зайвої витрати грошей.

Стрес змушує нас шукати заспокоєння в незапланованих покупок. Можна скористатися порадами американських консультантів, які пропонують користуватися правилом 100 доларів, ви ж можете вибрати іншу суму, прийнятну для вас.

На кожні 100 доларів потрібно почекати день перед покупкою. Припустимо, вам захотілося, купити чоботи за 200 доларів, почекайте 2 дні перед покупкою, якщо за цей час ви передумаєте, значить, річ вам не потрібна. А якщо не передумаєте, тоді ця річ принесе вам тільки радість.

10. Влаштуйте прибирання.

Своє занепокоєння і негативні емоції вкладіть у порядок і чистоту. Залізьте на антресолі і викиньте, нарешті, старі непотрібні речі і вийшла з моди взуття. Розберіть платтяна і книжковий шафа. Як радять психологи, одну полицю потрібно залишити напівпорожній. Таким чином, дозволить жити з відчуттям перспективи, що знизить рівень напруги.Top