Годування грудьми як це робити правильно?

 

Жінка, яка годує грудьми дитину - одне з найкрасивіших видовищ, придуманих природою. Це видовище також одне з найбільш простих і природних.

І дійсно годування грудьми є настільки природним, що ми - жінки - практикуємо його протягом декількох мільйонів років. Без цього природного процесу не дожила б людська раса до наших днів.

Але для деяких жінок перші кілька днів або тижнів годування грудьми - справжня проблема. Звичайно годування грудьми - природний процес, але це також і навик, що купується з досвідом. Годування грудьми - це свого роду мистецтво.

Ви можете прочитати книгу про гру на флейті і дізнатися багато про самого інструменті, але ви не навчитеся по-справжньому грати на флейті без практики.

Це відноситься також і до годівлі грудьми. Успіх тут можна досягти тільки завдяки поєднанню бажання, знання основних навичок і практики.

Успіх годування грудьми залежить, перш за все, від вибору правильного положення. Для досягнення правильного положення виконуйте наступні рекомендації:

Покладіть дитину на бік так, щоб він виявився прямо перед вами. Живіт дитини повинен стосуватися вашого живота. Якщо потрібно покладіть під дитини подушку і підніміть його так, щоб він діставав до грудей. Чи не накланяться над дитиною.

Пальцями притримуйте навколососковий гурток.

Злегка відкиньте голову дитини назад і лоскочучи губи дитини соском, поки він не відкриє рот.

Допоможіть дитині захопити ротом вашу груди.

Переконайтеся в тому, що дитина повністю захопив ротом сосок і кілька сантиметрів навколососкового гуртка.

Якщо вам довелося перенести кесарів розтин, або якщо ви просто хочете відпочити під час годування грудьми дитини, ляжте на бік, покладіть голову на подушку і рукою підсуньте дитини до себе, другою рукою піднесіть груди до рота дитини.

Годування груддю. Норми молока.

Годування грудьми необхідно дитині для його повноцінного розвитку. У грудному молоці містяться біологічні активні речовини, які дуже корисні для організму, що росте. Природне вигодовування сприяє зміцненню імунітету.

Добові норми грудного молока:

1) 2 місяці - 800 г
2) 3 місяці - 850 г
3) 4 місяці - 900 г
4) 5 місяців - 950 г
5) 6 місяців - 1000 г

Пам'ятайте ознаки того, що немовля наївся: його спокій (не плаче), виділення сечі більше десяти разів на добу, пронос.

Якщо в певний час у матері дитини не вийде його погодувати, то вам слід буде вилита грудне молоко в прокип'ячену посуд, потім поставивши її в холодильник (максимум на одну добу).

Перед вживанням обов'язково зігріти молоко до 30 градусів Цельсія.

Не варто забувати, що крім годування немовляти молоком необхідно напувати його звичайною водою (на добу приблизно 100 - 200 г).

Поділися з друзями

  



Top