Переїдання — найлютіший ворог живота

 

У дитинстві всіх нас постійно намагалися «нагодувати», причому для цього використовувалися всі можливі способи)))

А ми найчастіше відмовлялися від їжі, їли мало, тому що дитячий організм не може вмістити стільки їжі, скільки зазвичай вимагали від нас дорослі.

Ви напевно пам'ятаєте, як з'ївши лише пів-тарілки супу нам говорили: «доїдай, не залишай свою силу» або «давай я покладу тобі ще добавки» і т. д.

Але особливу увагу я хочу приділити нашим бабусям, які ще більш посилено намагалися впихнути в нас їжу і незважаючи ні на що постійно казали «ти що якийсь худий»)))

До чого я все це? В дитинстві у нас вкладали стереотип — «будеш багато їсти — будеш сильним» і з часом ми звикли їсти великими порціями, перекушувати в перервах між їжею, накладати собі добавки, загалом, тим чи іншим способом переїдати.

А відповідно від переїдання поступово зростає і живіт.

Переїдання — це справжня проблема, найлютіший ворог нашого живота.

Хоча нам цілком достатньо однієї тарілки якої-небудь їжі, харчування 1 раз в 2-4 години, але ми звикли постійно перекладати і додавати їжі.

Люди досить довго намагаються впоратися з цією проблемою.

Спочатку намагаються свідомо себе контролювати їсти менше, але протримавшись один день, на наступний накладають собі порції побільше.

Зрештою всетаки знайшлося рішення цієї наболілої проблеми — треба завести собі маленьку тарілку і взяти за правило їсти тільки одну тарілку їжі за один прийом.

Вранці зїдати зі своєї звичної тарілки стільки скільки захочете, а в наступні прийоми їжі завжди брати маленьку.

І до речі, організм нормально реагує на те, що  його менше стали годувати.

Звичайно спочатку сидить в голові думка, як то мало з'їдається їжі, але в тілі  відчуття, що все в порядку і якщо  з'їсти ще трохи, то вже буде важко на животі.

Резюмую — переїдання це всього лише звичка, яку потрібно заміняти інший більш корисною звичкою.

Спробуйти цей спосіб і ви скоро побачите, по-перше з'явиться легкість в організмі, а по-друге ваш живіт почне зменшуватися в розмірах.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top