Новини Заставни

У приміщенні центральної районної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» за участі активної громадськості міста та району, молоді (учнів Заставнівської гімназії) та представників ЗМІ.

Кожен третій четвер травня у місті Заставна та вцілому по всій Україні святкується свято патріотизму і любові – Свято вишиванки.

Сьогодні, 17 травня, в Заставні, освячували пам'ятник "Героям Небесної Сотні".

Заставнівський район сьогодні

 Представники «Аутомотів електрик Україна» разом з фахівцями служби зайнятості завітали у Кострижівську ОТГ.

Сьогодні на Заставнівщині, у Василівському НВК, відбулося свято Прощання з Буквариком.

Як повідомляють активісти та місцеві жителі, близько 16:00 вантажівку розвернуло на гравійному покритті в поперек дороги. Станом на 22:00, фура ще перекривала дорогу.

Новини чернівецької області

Чернівецьким правоохоронцям сьогодні, 19 травня надійшло повідомлення про замінування будівлі на вулиці О. Кобилянської.

 У селі Черленівка Новоселицького району повісився 93-річний чоловік.

Повішеного чоловіка знайшов у його оселі син.

Тушки курей, які виявили на стихійному скотомогильнику у селі Валя Кузьмина Чернівецької області, направлять на утилізацію в один з утильзаводів України.

Нови України

У Новограді-Волинському 19 травня сталася пожежа у центрі міста. Вогонь охопив приміщення будівлю колишнього кінотеатру, у якому знаходяться молодіжний центр, спортивний зал, магазини, кафе та дитячі ...

Прaцiвники Шeпeтiвськoгo вiддiлу пoлiцiї рoзшукaли мoлoду жiнку, якa викинулa у стiчну кaнaву свoє нoвoнaрoджeнe нeмoвля. Зa слoвaми пoрoдiллi, дитинa нaрoдилaся мeртвoю.

Цікаві новини та поради

Свіжі фрукти містять велику кількість вітамінів, необхідних живому організму. У літній період треба користуватися цими перевагами і вживати їх у їжу в достатній кількості.

Запалення суглобів супроводжується порушенням їх функції і сильним болем, яка досить часто важко переноситься, жевріє ні вдень, ні вночі, посилюється при фізичному навантаженні. Суглоби набрякають, ...

За можливість мати гарні ніжки Русалочка заплатила дорого: віддала Відьмі свій чарівний голос. Бажане то вона отримала, але ж з яким болем давався кожен крок!

Hide Main content block

Top