Відповідь на одне із питань в публікації депутата ЗМР "Чому не варто йти в депутати Заставнівської міської ради"

 

Шановний Василь Богданович! Як кажуть: "Колхоз- діло добровольне" Вас ніхто силою йти в депутати не заставляє. Я от не хочу, і не йду!

В матеріалі: відповідь на одне із питань в публікації депутата ЗМР "Чому не варто йти в депутати Заставнівської міської ради"

Я б не коментував Вашу статтю, якби не Ваш приклад про сільгосппідприємство, в якого ви просили гроші на каналізацію.

Так, мова про очолюване мною ТОВ "Віойл-Зерно"!

На жаль це одне з дуже небагатьох бюджетоутворюючих підприємств, що працюють в місті. Але ми працюємо, надаєм робочі місця понад чотирьом десяткам людей з Заставни і Заставнівського району.

При цьому ми в повній мірі сплачуємо до бюджетів різних рівнів всі передбаченя податки, платежі і збори!

Часи змінились, змінились принципи фінансування місцевих бюджетів. Левова доля податків залишається на місцях і використовується місцевими громадами.

На каналізацію по Рязанській з місцевого бюджету увиділені чималі кошти. Наскільки мені відомо вони виділені на центральну магістраль, а підєднання- це вже кошти кожного окремого домоволодіння.

Якщо виникли обставини, що витрати перевищують кошторис, то питання додаткового фінансування підіймаються на рівні МР, чи інших владних рівнях.

Відкиньте всі раз і на завжди дурну звичку доїти підприємства і підприємців! При такому підході їх просто не залишеться, не те , щоб нові з*являлись!

Ми працюємо, щоб отримувати прибуток, сплачувати заробітню плату і податки, а не бути дійною коровою.

Доярів у нас багато, а коли корову потрібно годувати, то нема нікого!

Я чесно і відкрито заявляю Вам, що рішення відмовити у виділенні коштів на каналізацію я прийняв без впливу на мене Радиша, чи будь-кого з МР.

Досить, дістало вже! Якщо ж мова йтиме про якісь інші проекти, на благо людей, до фінансування яких місцева влада не може долучатись- я з радістю подам Вам руку допомоги, шановний Василь Богданович.

Що ж стосується Ваших претензій до мера, заступників чи апарату МР, хочу сказати Вам, як керівник і людина з досвідом: хто береться за будь-яку роботу, приречений робити помилки!

Їх не робить лиш той, хто не робить нічого! І нормальна, адекватна позиція будь-якої людини, а тим більше депутата, не залежно від Ваших переконань, підставити їм в потрібний момент плече.

А Ви , на жаль, весь час намагаєтесь підставити ногу! Прийде час, будуть нові вибори, з ними прийдуть нові люди.

Я бажаю їм єдності, взаємоповаги, взаєморозуміння,терпимості один до одного і молодечого запалу-адже ще скільки справ і не вирішених проблем попереду!

Будуть ці риси- Заставна приречена на процвітання, будуть чвари, непорозуміння, перешкоджання- гаплик усім нам!

Сергій Вдовиченко

Надіслано через форму коментування на сайті "Заставна сьогоді"

Коментарі  

+4 #6 Джус Василь 20.03.2018, 17:30
Пане Сергій, ми хочемо до Паски зробити благодійний захід. Допоможете?
Цитата
+6 #5 Коля Вигнан 20.03.2018, 17:24
Мені пододобається ідея Сергія Може давайте будемо мирно жити не травити один одного, місто треба піднімати, Підприємства, які і так платять податки не потрібно навантажувати так званою благодійність, міська рада кожен свій крок має узгоджувати з громадою, має буте все мирно та через аукціони та тендери... ЦЕ ОДНОЗНАЧНО (мер не може купити навіть пачку ручок без прозоро "Згідний на всі СТО") Але Джус поясни за що купив інкубатор, бо то самий більший гріх для тих хто не розуміє!!!
На решту пропозицій тако бажано дати відповіді.
І може нарешті почнети підписуватись своїми іменами!
Цитата
+26 #4 Сергій Вдовиченко 20.03.2018, 17:02
До №1. Див коментар 2. У нас двічі була розмова про виділення коштів на каналізацію по Чкалова.
Я пояснив , яка процедура виділення фіндопомоги в нашому холдингу. На тому й розійшлись.
Жодної агітроботи Радиш в цьому не проводив.
По крайній мірі зі мною. Головною темою мого меседжу є не зясування того, хто є більшим патріотом Заставни. Я закликаю всіх вас до людяності, терпимості, толерантності. Відкиньте накінець ці чвари і звинувачення один одного.
Рухайтесь вперед в одному напрямку, а не як персонажі байки Крилова.
Ми всі живемо один раз на цьому світі і за собою Як ви будете відноситись до людей, така буде і відповідь!
Тож пора миритись шановні!
Всім уже гіркою редькою стали ці міжусобиці. будьте попростіше і люди потягнуться до Вас.
І всім стане легше!
Цей рецепт не я придумав!
Цитата
+3 #3 Колхоз-діло добровольне 20.03.2018, 15:44
начальник .то виходи що джус звертавси до всіх щоб допомогли людям каналізацію доробити.а нашо пишут про него шо він нічо нероби лиш мішає робити.напишіт хтос шо саме він помішав робити бо лиш чую шо мішає і мішає а як ніхто незнає.
Цитата
+5 #2 Джус Василь 20.03.2018, 13:55
Пане Сергію, я Вас поважаю, як щиру, порядну людину, хорошого господарника. Я не раз до Вас звертався і Ви ніколи не відмовляли. Ми з Вами говорили і про допомогу на вулицю Чкалова. Ми нормально поговорили, Ви пояснили мені ситуацію і ми розійшлися як друзі. Я розумію, що є різні ситуації, що може не бути можливості допомогти.
Стосовно того, про що сказано в статті. Я мав на увазі зовсім інше підприємство, яке я не називав з етичних міркувань. Стосовно доказів - дехто сам визнав, що він зробив все, щоб нам допомога не надійшла.
Цитата
+5 #1 доСергія 20.03.2018, 13:21
Сергій Вдовиченко:Так мова про очолюване мною ТОВ "Віойл-Зерно. А де в джуса написано віойл зерно.може він в хрещатик агро а може в облгаз чи укренерго звернення давав.
Цитата

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top