У Чернівцях відбудеться благодійний фестиваль "Свято Гарбуза 2017" (фото)

 

 

4 жовтня 2017 р. о 12:00 на Центральній площі міста відбудеться IV Студентський благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза 2017», який проводиться факультетом управління, сфери обслуговування та харчових технологій ЧТЕІ КНТЕУ у рамках відзначення Дня міста.

Основна мета проведення Фестивалю – продаж власноруч приготовлених смаколиків з гарбуза задля зібрання коштів та їх передачі на лікування вихованцю Сторожинецького інтернату Даскалюку Борису із діагнозом Нейробруцильоз (параліч кінцівок).

Учасниками фестиваль-ярмарку з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза 2017» є студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Чернівецького Кооперативного економіко-правового коледжу, Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ, Заставнівського вищого професійного училища № 24.

Партнерами Фестивалю-ярмарку є Департамент економіки Чернівецької міської ради та Управління молоді та спорту ОДА.

 

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---