Вітаємо з Різдвом Христовим та Різдв’яними святами!

Заставнівщино З Різдвом Христовим

 

 

В цей Різдвяний вечір з появою першої зірки, хочеться кожній родині Заставнівщини, тай України вцілому, побажати миру та благополуччя.

Різдво це свято коли кожна людина духовно єднається з усім оточуючим, а наша віра в Бога допомагає справитись навіть в самі важкі хвилини свого життя.

Тож любі Заставнівчани бажаємо вам смачної кутті, щирих молитв, та віри в те, що є сила яка оберігає нас від всіх незгод.

Хай звучать колядки, Бога прославляють! 

А куття Різвяна стіл хай прикрашає.

Віра в нашім серці ніколи не вмирає

І зійшла вже зірка Христос сярождає!

Христос рождається! Славімо його!

Вітаємо З Різдвом Христовим!

Поділися з друзями

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---