Вітаємо З Днем Народження Кушніра Юрія Аксентійовича!

Юрій Кушнір

 

 

Сьогодні своє День Народження святкує, чудова людина, Заставнівський волонтер Кушнір Юрій Аксентійович.

Тож всі друзі та знайомі яких у пана Юрія дуже багато, вітають з цим прекрасним днем, та бажають Вам здоров'я, благополуччя та звичайного щастя.

Вітаємо Вас з днем народження! Нехай чудовими історіями та щасливими спогадами наповнене буде Ваше життя, нехай Ваше серце сяє проміннями радості, нехай душа співає, а доля Вам дарує великі можливості для досягнення заповітних мрій.

Бажаємо яскравого мирного неба, успіхів в роботі та пізнавати щось нове, відпочивати в колі близьких та друзів, та не забувати про те що Вас цінять, люблять та пишаються Вашими справами.

Додати коментар

Поділитись новиною з друзями:

Захисний код
Оновити

Top

Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", право власності за на продукцію (інформацію) громадської організації "УНІА" зокрема сайту "Заставна сьогодні", охороняєтся чинним законодавством України.

Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з сайту можливе за умови посилання на сайт Zastavna.net.

Для інтернет-видань, гіперпосілання є обов'язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом чинних вимог стосовно змісту реклами на сайті - несе рекламодавець.

Права на матеріали належать їх власникам: Адміністрація сайту, не несе відповідальності за зміст матеріалів опубліковиних третіми особами, зокрема в розділі блоги.

Офіційний партнер Громадської організації «Український Незалежний Інформаційний Альянс «УНІА»

  Українські новини - UNIA

 

Новини та зауваження по роботі сайту - E-mail: news(@)zastavna.net.

---