Допоможіть врятувати життя маленького чернівчанина Богданчика

 

Коли ми живемо повсякденним життям, то навіть не завжди розуміємо що в один момент воно може перевернутись із ніг на голову.

Так і трапилося в сімї Вербичів, які в одну мить зрозуміли що немає нічого важливішого за життя маленького двохрічного синочка Богданчика.

Йому поставили страшний діагноз Гемимегалінцефалія і фокальна епілепсія.

Богданчик це маленьке диво яке з народження кожної миті на грані життя та смерт,і адже його мучить хвороба за хворобою, та до цього часу мама маленького ще якось зводила кінці з кінцями, та тепер кошти нажаль закінчилися вона змушена просити всіх не байдужих про допомогу.

Мама Марина розповіла нам дуже багато про свого синочка, вона вірить в те що її малюк обовязково буде здоровий і нарешті зможе сказати їй хочаб декілька слів.

Марина дуже просить допомогти їй побороти хворобу дитини адже вона вже немає змоги дістати кошти на лікування а діяти необхідно негайно тому що недуги маленького Богданчика прогресують а вилікувати його можна, якщо чим скоріш відправити до Ізрайлю.

Редакція сайту zastavna.net також звертається до всіх небайдужих і просить допомогти в зборі коштів маленькому мкалюку адже незначна сума для нас може врятувати маленьке життя яке не двлячись на свій двохрічний вік бореться і хоче жити.

Карта Приват Банка 

5168 7420 2141 6973

Вербич Марина (мама Богданчика)

Контактний телефон

066 010 06 47

Гемимегалінцефалія – рідкісний неврологічний стан, при якому одна половина мозку аномально більше іншої.

Фокальна епілепсія – це хвороба, що характеризується виникненнями епілептичних нападів у результаті підвищеної електричної активності обмеженої ділянки головного мозку. Ця форма складає близько 70% від усіх випадків епілепсії.

 

Top