Завершено! Потрібна допомога маленькій Миросі - жительці села Василів

 

 Збір коштів завершено. Щиро дякуємо всім за допомогу!

25 липня до редакції сайту "Заставна Сьогодні" надійшов лист з благанням про допомогу від матері Альони Гордійчук з села Василів Заставнівського району Чернівецької області. Її малесенькій донечці Мирославі, яка потребує негайної пересадки печінки.

Мама Миросі розповіла що донором печінки буде тато дитини але їм ніяк не вдається зібрати таку велику суму грошей, тому від такого безвихідного становища вона звертається до всіх небайдужих людей які можливо мають змогу допомогти.

Будь-ласка не будьте байдужі, та допоможіть врятувати малесеньке життя

Історія матері дівчинки Альони

Мирося народилася 18 січня 2017 року в Чернівецькому пологовому будинку 1, виписали нас додому на 5 день після кесаревого розтину здоровими.

Мироська третя дитина. В три тижні їй стало погано і ми звернулися до районної лікарні, звідти з підозрою на менінгіт нас відправили в Чернівці в обласну реанімацію, де після того як набрали аналізи крові побачили що кров не згортається. 

Зробили пункцію спиномозгової рідини виявили в ній кров, зробивши МРТ голови поставили діагноз субархноїдальний крововилив у мозочок нас перевели в реанімацію нейрохірургії, після якої наша красуня пожовтіла, лікарі казали що таке буває після крововиливу, але для певності направили в патологію новонароджених, де нам поставили діагноз  біліарна атрезія? І для того щоб підтвердити діагноз направили в клініку Охматдит що в Києві.

В Охматдиті нам зробили операцію по Кассаї, але нажаль вона не допомогла, 12 червня ми знову попали в реанімацію з підозрою на не прохідність кишківника,  після того як вона покакала перевели в педіатрії але аналізи погіршилися а особливо печінкові показники і тоді направили нас на обстеження в інститут Шалімова.  

Після обстежень в хірургічному відділенні трансплантації печінки нам сказали що донором ніхто з нас не може бути через те що за короткі судини, а обстеження проходили я, чоловік  і моя сестра.

Слава Богу що нас взяли в Львів де лікар Курило Галина Василівна стабілізувала нашу Мирославу, подивившись КТ чоловіка вона сказала що він буде донором.

Бельгійська клініка згодилась зробити пересадку але сума для нас дуже велика майже 130 000 тис євро, і часу по словах лікаря у неї мало, тому що печінка погано працює, а через це погано згортається кров, цієї суботи у неї була кровотеча кишківника яку ледве зупинили.

Редакція сайту "Заставна Сьогодні" та мати 7-ми місячної крихітки Мирослави просять про допомогу всіх небайдужих адже стан дівчинки критичний а назбирати такі кошти самостійно неможливо.

Будь ласка не залишайтеся байдужими та допоможіть маленькій Миросі адже донор в неї вже є та на жаль немає коштів на операцію.

Альона Гордійчук (мати Мирослави)

Номер телефону: 0952165697

 ПриватБанк  5168 7573 2195 4598  

Переказати кошти зараз через Приват24  Почати>>>

Допомогти з картки іншого українського банку Допомогти>>>

Будь-ласка будьте уважні при переказі, перевіряйте реквізити отримувача!

 Збір коштів завершено.

Щиро дякуємо всім за допомогу!

 

 

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top