Відео - На Заставнівщині жителі села Хрещатик, сьогодні перекривали трасу державного значення "Чернівці - Тернопіль".

 

Таким чином люди намагалися привернути увагу до стану дороги, що веде до їхнього села та ще декількох населених пунктів поруч. 

Селяни кажуть - останнім часом через жахливий стан дорожнього покриття маршрутки відмовляються їхати сюди, а ті, хто мають власний транспорт, чи не щодня лагодять поламані машини.

Через ями тут легко пошкодити колесо чи піддон автомобіля.

  Читайте також: Чому активісти села Хрещатик перекриють дорогу в с.Звинячин

На трасу вийшли близько сотні місцевих мешканців, утім, місцеві владники, що виїхали на місце, вмовили людей не перекривати дорогу - пообіцяли вже з наступного вівторка ремонт покриття.

Утім, зізнаються, на капітальний ремонт грошей не мають, тому у цьому році хіба що розрівняють гравієм, який, щоправда, доведеться підсипати після кожного дощу.

Селяни погодилися і на таку тимчасову міру, але попередили - якщо за кілька днів за дорогу не візьмуться, перейдуть до більш рішучих акцій.

За словами активістки та жительки с. Хрещатик, Світлани Татарчук;

Сьогодні в 10.00 приїхали представники влади в сільську раду села Хрещатик, і запросили нас активістів, для того щоб все ж таки вирішити питання з ремонтом та асфальтуванням дороги!

Спочатку ми висловили свої бажання та бачення вирішення питання, а потім вислухали те що вони нам можуть запропонувати.

Дискусія тривала дві години!! З усього що нам сказали ми зрозуміли одне-коштів на це немає! Вихід може бути лише за рахунок спільних дій та компромісу.

Залучили до цього голів двох селищних рад-Репуженців та Хрещатика,підприємців,та владу яка була присутня.

Було вирішено що роботу по ремонту дороги почнемо уже з цього понеділка, а на виготовлення кошторисно-проектної документації залучимо депутатів Бурбака та Березовського, та коли вони будуть готові приступимо до асфальтування цієї дороги.

Так як документи зробити обов`язково,  без них ніхто нічого немає права робити.

Підприємець Бойчук,особисто теж по обітцяв нам що прикладе максимум зусиль аби дорога була, сам буде контролювати роботи які будуть проводитись на цій ділянці.

Ми погодилися,але якщо в наступну п`ятницю ми зберемося і нічого не буде зроблено, то ми знову будемо ініціювати перекриття дороги, але уже щотижневе і з довшими відрізками часу.

Це не кінець! А лише початок! І завтра ми з хлопцями йдемо розчищати ділянку від дерев,які заважатимуть правильному встановленню водовідвідноі системи!!!

Я вважаю що це наша маленька перемога,бо нас нарешті хоч почули. - Зауважила активістка

Як все відбувалось - пропонуємо переглянути невеличкий відео-огляд акції

 Поділися з друзямиВи не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top