Відео - Офіційний візит делегації із Заставнівщини до громади Гайденрод (Німеччина)

 

Днями, на запрошення німецьких колег та за сприяння голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, який очолив делегацію

у складі заступника голови райдержадміністрації Василя Молдована, керуючого справами райради Івана Димки, головного спеціаліста загального відділу Віталія Слипенюка, начальника господарського відділу Ярослава Олексюка, голови Юрковецької ОТГ Віталія Шафера, голови ГО "УНІА" Олександра Панзиги, голови с. Шубранець Василя Кукульняка, приватних підприємців Олександра Капіцького та Сергія Іванціва, відбувся офіційний робочий візит до громади -партнера Гайденрод (Німеччина).

Мета візиту - активізація партнерського співробітництва, визначення спільних цілей співпраці, можливостей підтримки на певному рівні та ознайомлення із сільським господарством та альтернативною енергетикою даної країни. У ході візиту відбулася конференція за участі української делегації та керівників силових структур громади Гайденрод.

У своїй привітальній промові бургомістр даної громади Фолькер Діфентах наголосив на відповідальності обох сторін за існуюче партнерство, яке він розцінює як внесок у мирне співіснування народів. Підкреслив, що найважливішою ланкою в розбудові дружніх відносин є партнерська співпраця обох народів і результати роботи, які заслуговують найкращої похвали.

На зустрічі був присутній директор фірми по будівництву вітрових станцій, адже представників Заставнівщини цікавило дане питання, та що потрібно для того, аби можна було здійснити будівництво таких станцій у нашому районі. Іноземні колеги радо ділилися досвідом та розповіли, що за десять років у Німеччині не залишиться жодної атомної електростанції.

Серед альтернативної енергетики експерти називають передусім енергію вітру. У цій країні вітропарки розвинені так, що існує окрема сфера послуг з надання щогодинних прогнозів погоди для компаній-виробників енергії вітру.

У цій галузі вже дуже висока конкуренція, оскільки прогнозами користуються і сонячні енергетики, і власники традиційних станцій, які у вітряні і сонячні дні знижують обсяг власного виробництва до мінімуму.

Докладно пояснили, що потрібно нам для будівництва вітрових електростанцій на території нашого краю.

Адже для цього потрібне спеціальне місце, тому спочатку потрібно провести підготовку даних про швидкість вітру у нашому районі.

Німецька сторона пообіцяла, що під час візиту до України, а це буде у жовтні цього року, прорахує можливість будівництва вітрових електростанцій на Заставнівщині.

Поділися з друзями

 



Top