На Заставнівщині безробітні отримали консультації, як розпочати власний бізнес

 

5 жовтня в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний семінар «Як розпочати свій бізнес».

Захід відвідали 9 безробітних. Начальник відділу активної підтримки безробітних Василь Максимчук проінформував присутніх про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні.

Також йшлося про те, як державна служба зайнятості сприяє в організації та провадженні підприємницької діяльності, зокрема, про законодавчі підстави виплати допомоги по безробіттю одноразово, створення умов для розвитку самозайнятості населення та підтримки підприємницької ініціативи.

«Кожен бізнес розпочинається з бізнес-ідеї, адже – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи» - зазначив Василь Максимчук.

Шукачів роботи цікавили питання, де ж знайти джерела бізнес-ідеї чи будуть вони вдалими, які плюси і мінуси підприємницької діяльності, і зрештою, що таке бізнес- план і його структура.

В заході взяли участь безробітні, які бажають отримати необхідні знання та кваліфікацію, компетентні консультації і відповіді на свої питання стосовно ведення майбутньої підприємницької діяльності.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top