Фото - Заставнівський центр зайнятості - Семінар для осіб старше 45 років

 

иДля людини зрілого віку дуже складним є перехід від стану максимальної активності до її поступового зниження, особливо якщо цей перехід настає раптово внаслідок втрати роботи.

7 лютого в Заставнівськійрайонній філії Чернівецького обласного центру зайнятості проведено черговий профінформаційнийзахід «Семінар для осіб старше 45 років»( 11 осіб).

Активним учасником семінарубув представникЗаставнівськоговідділенні обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Виступаючи перед присутніми, начальник відділення Віктор Стасюк розповів про особливості персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, звернув увагу на дотримання трудового законодавства в частині нарахування працівникам заробітної плати у розмірі не меншому, ніж законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, висвітлив негативні наслідки цього явища для найманих працівників та розвитку суспільства в цілому.

Також було акцентовано увагу присутніх на змінах в пенсійному законодавстві, зокрема щодо підвищення пенсійного віку, збільшення загального трудового стажу для оформлення пенсії, обмеження розміру максимальної пенсії, можливості виходу на пенсію за вислугою років.

Наприкінці семінару фахівець Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Леся Олійнич ознайомила осіб з сучасними методами та джерелами пошуку роботи.

Надала інформацію про актуальні ваканції та активні форми зайнятості, а саме : про можливість пройти навчання за професіями, які користуються попитом на ринку праці, про підвищення кваліфікації, про стажування на робочому місці, про отримання ваучера на навчання.

На завершення семінару учасники отримали інформаційні буклети.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top