Відео - Незважаючи на обіцянки священика, с. Задубрівка громада ПЦУ була змушена освячувати вербу по серед дороги

 

21 квітня великий день для кожного українця, адже на цей час тривають Вибори Президента, та незважаючи на це, сьогодні люди спершу йдуть до божого храму, щоб взяти гілочку освяченої верби, адже «Вербова неділя» знаменує що за тиждень Великдень.

Так і цього ранку, релігійна громада ПЦУ в селі Задубрівка, вирушила до церкви щоб помолитися за Україну, її майбутнє, і освятити вербу, яка цілий рік оберігатиме оселі.

 Та незважаючи на домовленість та обіцянки священика УПЦ Леоніда Делікатного, який обіцяв, що дозволить провести святкове богослужіння на території церкви, людей знову зустріли замки на воротах, та невідомі люди які не впустили громаду ПЦУ на територію.

Прихожани ПЦУ, переважно зі сльозами на очах кажуть, що в таке велике свято як Вербова неділя великий гріх конфліктувати, тому святкове богослужіння провели посеред дороги, де зібралося чимало людей.

Під час богослужіння двом прихожанкам Православної Церкви України, довелося викликати швидку, яка прибула оперативно та надала необхідну допомогу.

Люди обурені діями священика УПЦ, адже не дивлячись на свято та великий піст, він знову знехтував обіцянкою.

Поділися з друзями

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top