Фото - У с. Добринівці місцевий житель після голосування розірвав виборчий бюлетень та викинув в урну, та ситуація по області

 

Всі повідомлення внесені до журналу єдиного обліку. Працівники поліції перевіряють отримані звернення.

 

О 10:20 годині надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Заставнівського району місцевий житель після голосування розірвав виборчий бюлетень та викинув в урну для голосування.

 

Також по області: Повідомляє "Буковина Онлайн"

 

Близько 10:00 години на спецлінію «102» звернувся голова ДВК міста Чернівці, що виборець сфотографував свій бюлетень у кабінці для голосування.

 

Інше звернення було від місцевого жителя про те, що його побив член виборчої комісії після голосування.

 

По темі: Фото миттєвості - голосування на виборах Президента у Заставні

 

Ще 2 звернення надійшло у Чернівцях та Сторожинецькому районі про те, що члени дільничної виборчої комісії повідомляють про те, що вони не мають права голосу на даних дільницях.

 

Об 11:06 звернулась жителька Чернівців, яка повідомила про те, що не може самостійно пересуватись та хоче проголосувати на дому та телефонує на дільницю, де вона у списках виборців, однак на телефонні дзвінки на виборчій дільниці ніхто не відповідає.

 

Крім цього, приблизно о 12:30 годині на спецлінію 102 звернулась мешканка міста Чернівці, яка повідомила, що виявила біл-борд від одного із кандидатів у президенти України з ознаками агітації.

 

 

В ході моніторингу мережі Інтернет працівники поліції виявили фотографію бюлетеня жителя Кіцманського району з відміткою за одного із кандидатів у Президенти України.

 

Також поліція перевіряє інформацію, розміщену на одному з інформаційних порталів, про те, що одна з дільничних виборчих комісій міста Чернівці відчинилась із запізненням по причині переобрання голови ДВК.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top