У приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького ОЦЗ відбувся семінар «"Як розпочати свій бізнес?"

 

19.07.2019  року у приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького ОЦЗ відбувся семінар «"Як розпочати свій бізнес?", в якому взяли участь 14 осіб.

На заході було розглянуто поняття підприємницької діяльності та бізнес-ідеї, перспективи розвитку підприємництва.

Під час семінару начальник відділу активної підтримки безробітних Василь Максимчук детально зупинився  на послугах служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу, розповів про можливості проходження профнавчання за направленням служби зайнятості, зокрема за професіями, що сприяють самозайнятості, а також на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності.

«Залучення  осіб до  організації підприємницької діяльності - одна з   форм підтримки  безробітних, що  здійснюється службою  зайнятості у разі відсутності на ринку праці   підходящої роботи»- зазначив спеціаліст.

Цікавим виявилось спілкування в ході проведення заходу з безробітними. Присутні зрозуміли, що кожен бізнес розпочинається з бізнес-ідеї. Вибір бізнес-ідеї –це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Гарна ідея-дуже цінна річ, бо є основою будь-якого бізнесу.

Учасників було ознайомлено з найкращими прикладами провадження підприємницької діяльності колишніми безробітними, які організували власну справу за сприяння Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Отримавши ґрунтовні відповіді на поставлені запитання, присутні переконалися в тому, що підприємництво є справою непростою та відповідальною, але перспективною.Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top