Звернення голови райдержадміністрації Дмитра Козарійчука з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

 

Шановні  учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку. З усіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Ця чужа війна важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей -- тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих.

Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Ми шануємо їх героїзм і звитягу. Ми захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності.

Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу. Через «афганську» неоголошену війну пройшли і наші земляки. Серед загиблих воїнів – «афганців» і наші земляки. Їх досі оплакують матері, рідні та близькі люди. Ветеранам та родинам загиблих ми висловлюємо сьогодні шану і вдячність.

       --Шановні краяни, у цей пам’ятний день бажаю міцного здоров'я, щастя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини-України. Честь вам і слава!Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top